Commissary Departmanı, satın alma, üretim, lojistik ve kalite birimlerinden oluşmaktadır.Gebze ve İzmir’de bulunan üretim, satın alma ve lojistik destek merkezlerimize bir yenisini daha ekledik. Ankara’da açılan yeni üretim ve lojistik destek merkezimiz Ankara ve çevresinde mevcutta bulunan ve yeni açılacak olan restoranlarımıza hizmet verecek.

Restoranlarımızda kullandığımız tüm ürünleri DPII (Domino’s Pizza International) ve commissary kalite birimi sürekli denetlemektedir. Hamurlarımızı en gelişmiş hamur üretim tekniklerini kullanarak kendi fabrikalarımızda üretiyoruz ve buradan restoranlarımıza sevk ediyoruz. Domino’s Pizza prensip olarak, pizzanın temelini oluşturan hamur, sos, peynir ve baharat gibi kalemlerde tüm dünyada aynı standardın korunması, üst malzeme (topping) olarak kullandığımız kalemlerde her ülkenin kendi tat, lezzetine uygun olarak geliştirilmesini benimsemiştir.

Kalitenin devamlılığı ve standardın sağlanması açısından, satın alma yaptığımız tedarikçi firmalarımızı (iş ortaklarımızı) DPII ve commissary kalite birimi sürekli denetlemektedir.

İhtiyaçlarımızın % 99’unu yurt içinden sağlayarak yerli üretimin gelişmesine çok ciddi katkı yaptığımızı düşünüyoruz. Ayrıca önümüzdeki dönemde yurt içinden sağladığımız bazı ürün kalemlerini diğer ülkelerdeki Domino’s Restoranlarına göndermek için çalışmalar yapmaktayız. Domino's Pizza uzun dönemli işbirlikleri içine girmeyi tercih eder, firmalar mutlaka Domino's Pizza ihtiyaçlarını ve çalışma prensiplerini anlayabilmeli, maliyet kontrolü ve pratik çözümler sunma konularında yeterli olmalıdırlar. En uygun fiyat, tedarikçi firmalarımızda aradığımız en önemli kriter hiçbir zaman olmamıştır. Firmaların, iş ortaklarımız arasına katılabilme imkanı, firmaların bize sundukları yüksek ve standart ürün kalitesi, ihtiyaçlarımızı anlayabilme ve mükemmel servisleri ile doğru orantılıdır.