+ Konuya Yorum Yap
Sonuçlar 1 den 1 in 1

Konu: ETS Bodrum Turları Erken Rezervasyon Fırsatları Fiyatlar Gezilecek Yerler

                  
   
 1. #1
  Administrator
  Katılım Tarihi
  Apr 2011
  Mesajlar
  58

  ETS Bodrum Turları Erken Rezervasyon Fırsatları Fiyatlar Gezilecek Yerler


  2 Gece Halikarnas/Bodrum (19 Mayıs) İstanbul – Bursa – Balıkesir – Selçuk – İzmir - Bodrum Bodrum Bölgesi ve Güzellikleri ile | İstanbul kalkışlı
  2 gece Y.P Otel Konaklama
  298.8 TL'den itibaren *Turizm Bakanlığı’ndan kokartlı Profesyonel Turist Rehberleri eşliğinde Gezi
  *Otelde 2 gece Yarım Pansiyon konaklama.
  *2 Sabah Kahvaltısı ve 2 Akşam Yemeği
  *Lüks Otobüsler ile Ulaşım ve programda belirtilen çevre gezileri.
  *Etstur Otobüs içi ikramları ( Sıcak ve Soğuk İçecekler )
  *Seyahat sırasında doğabilecek aksilik ve kazalar için bireysel sigorta paketi.
  *Turizm Sigortası ( Yasa tarafından mecburi kılınan, şahısları değil satın alınan turu güvence altına alan sigorta paketi )
  *Rehberlik ücretleri
  *Otoparklar
  *Müze Kart

  NOT:Gezi sırasında yanlış kimlik beyanından doğabilecek her türlü maddi ve manevi yükümlülük misafire aittir. Kullanılmayan hizmetlerin sonrasında iadesi maalesef mümkün değildir.
  Fiyatlar Lütfen Genel Şartlar bölümünü de inceleyiniz.
  Tesis Geçerlilik Pans. Peşin Taksitli İlave
  Yatak Odada
  Tek Kişi Çocuk
  7-12 Çocuk
  0-6 PALOMA BODRUM - STANDART ODA
  (Hareket Tarihi :18 Mayıs) 20.04.2011
  25.05.2011 YP 298.8 332 252 499 212 149 DEDEMAN BODRUM KÜLTÜR - STANDART ODA
  (Hareket Tarihi :18 Mayıs) 20.04.2011
  25.05.2011 YP 399.06 443.4 352 599 299 199 Peşin kolonundaki değerler indirim uygulanmış fiyatları ifade eder. Ödeme Fırsatları HAVALE/KREDİ KARTI İLE TEK ÇEKİM WORLDCARD %10 İNDİRİM
  DİĞER KARTLAR %10 İNDİRİM WORLDCARD 4-6-8-12 WORLD TAKSİT + %10 İNDİRİM ADVANTAGE 4-6-8-12 TAKSİT + %10 İNDİRİM CARD FİNANS 4-6-8-12 TAKSİT + %10 İNDİRİM MAXIMUM, CITI, SHOP&MILES, BONUS, BANK ASYA 6-12 TAKSİT AXESS 6-9 TAKSİT

  Tur Programı
  1. Gün | Kalkış günü - İstanbul buluşma ve hareket Saat 22.00’de Yenibosna Londra Camping Otoparkı (E-5 Havalimanı - Topkapı İstikameti Yanyol’da, Koçtaş Karşısı, Kültür Üniversitesi Yanı), 23.00’te Şişli Evlendirme Dairesi Otoparkı’ndan, 24.00’te Kadıköy Yeni Salı Pazarı Otoparkı’ndan, 02.30’da Bursa Almira Otel önünden hareket ile gece yolculuğumuz başlıyor.

  2. Gün | Karadan Bodrum Yarım Adası Turu - Zeki Müren Evi - Bodrum Kalesi - Gümüşlük - Karaincir Plajı Etstur’un lüks otobüsleri ve ikramları eşliğinde İzmit ve Bursa üzerinden Susurluk Varan Tesisleri’ne varıyoruz. Burada verilen ilk molanın ardından Balıkesir, Manisa, İzmir üzerinden sabahın erken saatlerinde Selçuk’a ulaşıyoruz. Selçuk’ta verilen serbest kahvaltı molası sonrası Bodrum’a hareket. Bodrum denilince ilk akla gelen ve sanat güneşimiz Zeki Müren’in evi. Sonrasında şehir merkezinde bulunan otantik çarşının içerisinden yürüyerek ulaşacağımız Bodrum Kalesi’ni dolaşmaya başlıyoruz. Saint Jean Şövalyeleri tarafından Sultan Çelebi Mehmet’in izniyle 1402’de yapılan Bodrum Kalesi, içerisindeki Bodrum Sualtı Arkeoloji Müzesi, İngiliz Kulesi, İtalyan Kulesi, Cam Batık Salonu, Karyalı Prenses Salonu, Zindan, Uluburun Batığı göreceklerimizden birkaçı. Kalede yapacağımız bu keyifli gezi sonrası çarşıda vereceğimiz serbest zamanda Bodrum’a özgü hediyelik alışverişlerinizi yapabilirsiniz. Daha sonrasında Bodrum’dan ayrılarak Ortakent’in içerisinden geçiyor ve balık restoranlarıyla ünlü Gümüşlük’e ulaşıyoruz. Burada verilen serbest zamanda arzu edenler deniz kenarında balıkların tadına bakarken, arzu edenlerde mercan kayalıklar üzerinden yürüyerek ulaşacakları Tavşan Adası’nda bölgenin en güzel fotoğraflarını çekerek, tavşanları görebilirler. Buradan otobüsümüzle ayrılarak Kadıkale - Turgutreis üzerinden bir Yunan adası olan Kos Adası manzarasını takip ederek Bodrum’un en güzel denizi olarak bilinen Akyarlar-Karaincir Plajı’na gidiyoruz. Burada verilen serbest yüzme molasında denizin tadına varacağız. Sonrasında Aspat üzerinden otelimize ulaşıyoruz. Akşam yemeğimiz otelimizde. Arzu edenlerle Bodrum’un sıra dışı gecelerinde eğlenmek için lobide buluşuyoruz.

  3. Gün | Tam Gün Muhteşem Kıyıları İle Bodrum Tekne Turu - Gümbet Bodrum Gümbet Limanı’ndan teknemize biniyoruz. Sahil şeridi boyunca turkuaz rengi sularda gezerken; arzu edenler berrak sulara şnorkelle dalabilecek, yüzebilecek ya da dileyenler güneşte bronzlaşıp rahatlayarak muhteşem manzarayı seyredebilecek. Bodrum’un eşsiz koylarında yapacağımız tekne gezisinde ilk durağımız yaklaşık 20 dakikalık bir yolculuk sonrasında Akvaryum Koyu olacak. Ardından ise sırasıyla öğlen yemeğimizi de alacağımız Bağla Koyu, Deve Plajı, Adaboğazı gelecek ve sizlere denize girme imkânı sunulacak. Son durağımız ise Dalgıç Koyu. Dalgıç Koyu’ndan çıkışımızı takiben 30 dakikalık bir yolculuk sonrası teknemiz bizleri karaya ulaştırmış olacak. Akşam saatlerine doğru otelimize dönüyoruz. Akşam yemeği sonrasında gençler ve kendini daima genç hissedenler Bodrum geceleri sizleri bekliyor (ekstra). Bodrum’un gece hayatını yaşamak için lobide buluşuyoruz.

  4. Gün | Sakar Geçidi - Gökova Tekne Turu - Azmak Çayı Tekne Turu - Aşıklar Yolu Sabah Bodrum’daki otelimizden ayrılıp Milas-Yatağan üzerinden Sakar Geçidi’ne ulaşıyoruz. Gökova Körfezi ve Ovası (Kerme) ve Aşıklar Yolu’nu yukarıdan fotoğraflamak üzere Net Tesisleri’nde verdiğimiz mola sonrasında, evleriyle mimari ödülüne sahip olan, Dondurmam Gaymak filminin sahnelerinin bazılarına ev sahipliği yapmış Akyaka Beldesi’ne geliyoruz. Buradan deniz ve güneş dolu Gökova Tekne turumuzu yapmak için teknemize biniyoruz. Gökova’nın eşsiz koylarını dolaşmaya başlıyoruz. Gelibolu Adası, sualtı mağarası, Yeşil Deniz, Zeytinli Koy, İncekum, Lacivert Koy demir atıp yüzeceğimiz koylar arasında. Akşamüstü, tekne turumuzu tamamlayıp tekneden iniyoruz. Sakar Dağı’ndan doğan Türkiye’nin sualtı flora ve fauna açısından en zengini, doğal sit alanı ilan edilmiş olan, göçmen kuşların, su samurlarının yaşadığı, balıklarının yumurtlamaya geldiği Azmak Çayı’nı görmek için kanal teknelerine biniyoruz. Akyaka’dan üzerimize sinen deniz kokusu ile ayrılıyoruz. Bünyesinde bol miktarda su tutabilen, günde 400 litre su harcayan okaliptüs ağaçlarının arasında, Aşıklar Yolu’nda yapacağımız yürüyüşün ardından Selcuk’a hareket. Selcukta verilen yemek molası sonrası Belirlenen saatte İstanbul’a hareket.

  DİKKAT..!!! BU GECE OTEL KONAKLAMASI YOKTUR.!!!

  5. Gün | Dönüş yolculuğu – İstanbul Konforlu yolculuğumuz İstanbul’a doğru sürüyor. Sabah erken saatlerde dostlarınıza anlatacağınız birçok anıyla İstanbul’a ulaşıyoruz. Tenimizde bıraktığı bronzluk ile güneş, mis kokulu baharatları ve hediyelik eşyaları aldığımız köylü teyzeler ve uçsuz bucaksız mavilikler sizleri Etstur farkı ile bekliyor olacak.
  Sabah erken saatlerde İstanbul’a varış.
  Genel Şartlar Genel Şartlar tur programının ayrılmaz bir parçasıdır ve tur programından bağımsız düşünülemez.
  Gezi süresi 5 gece 4 gündür. Otel konaklaması 2 gece 3 gündür.
  En son sirkü bir önceki sirküyü geçersiz kılar.
  Yeterli sayıda çoğunluk olmadığında turu 1 gün önceden haber vermek kaydı ile iptal hakkı Etstur’da saklıdır. Turun iptali durumunda Etstur, iptali bizzat bildirmek zorundadır.
  Çocuk indirimleri iki yetişkin yanında, tek bir çocuk için kullanılır. 0–6 yaş çocuklarda otel konaklamasında yatak verilmeyebilir.
  Tur içerisinde kullanılmayan ulaşım, konaklama, çevre gezileri vb. haklar iade edilmez.
  BÜTÜN FİYATLARIMIZA KDV DÂHİLDİR.

  TUR ESNASINDA
  Rehberimiz belirtilen programa mümkün olduğunca uymak kaydı ile beklenmeyen hava ve yol şartlarına göre tur programında değişiklik yapabilir. Rehber hava ve yol şartlarına göre tur programında değişiklik yapabilir.Rehberimizin tur sırasında verdiği saatlere misafirlerimiz tarafından uyulmaması sonucunda, tur programında yazdığı halde gezilemeyen yerlerden Etstur sorumlu değildir. Tur öncesi ve tur içinde hava muhalefeti nedeniyle ve mücbir sebepler ile yapılamayan turlarda Etstur’un sorumluluğu yoktur. Turlarımız otel, otobüs, tur programı ve rehberlik hizmetleri ile bir bütündür ayrı ayrı düşünülemez. Rezervasyon esnasında koltuk sözü verilemez. Haftalık turlarda oturma düzeninde rotasyon uygulanır (en öndeki 4 koltuk 2’şer sıra arkaya kayar. En arka sıradaki 4 kişi en ön koltuklara oturur).
  Mola Yerleri, Alışveriş Merkezleri ve Eğlence Merkezleri 1618 no’lu Seyahat Acenteleri Birliği Kanunu gereği Etstur ya da Etstur çalışanları (operasyon, rehber, kaptan, yardımcı) mola verilen yerlerden, öğlen alınan yemeklerden, yöresel alışveriş merkezlerinden ve eğlence merkezlerinden maddi menfaat elde edemez. İşletme seçimi bulundukları bölgelerde müşteri menfaatleri göz önünde bulunarak yapılır. Rehber-kaptan-otobüs servis elemanı, tur programında yazmayan işletmede kesinlikle duramaz. (Mücbir sebepler halinde, otobüsteki misafirlerin oy çokluğuna başvurulur.) Hizmet Bedeli ve Kapsamı
  !!!!!! 20 TL İNDİRİM ve KAPSAMI:

  *18 Yaş Altı ve 65 Yaş üzeri Türkiye Cumhuriyeti Vatandaşı misafirlerimiz kimliklerini ibraz etmeleri durumunda tur fiyatı üzerinden 20 TL indirim hakkına sahip olurlar.
  *Gaziler, şehit ve gazilerin eş ve çocukları, TC Vatandaşı engelliler ile bir refakatçisi, Er ve Erbaşlar, Basın Kimlik Kartı sahipleri, Seyahat Acentesi Sahip ve Sorumlu Müdürleri, Kokartlı Turist Rehberleri, Kültür Bakanlığı personeli ve emeklileri ile eş ve çocukları.
  *Belirtilen tarihler arası geçerli ‘’MÜZEKART’’a sahip olan misafirlerimiz 20 TL indirim hakkına sahip olurlar.

  MÜZEKART HAKKINDA:

  Müze kart Kültür ve Turizm Bakanlığı tarafından verilen ve 1 yıl boyunca Kültür ve Turizm Bakanlığı’na bağlı olan tüm müzelerde ve ören yerlerinde geçerli olup ücretsiz ziyareti sağlayan bir karttır. İstanbul, İzmir, Ankara, Antalya, Konya, Çanakkale, Muğla, Aydın ve Denizli’de bulunan ve kart makinasına sahip olan müzelerden kimlik ibrazı ve türüne göre alınan ücret mukabilinde alınabilir. Türleri;

  TAM MÜZEKART : Fiyatı 20 TL’dir. Herhangi bir indirim şartını karşılayamayan kişiler içindir.

  İNDİRİMLİ MÜZEKART : Fiyatı 10 TL’dir. 17 yaş üzeri öğrenciler, ilköğretimde çalışan öğretmenler için geçerli olup, indirimin sahip olduğu kimlik ibraz edilerek belirtilen müzelerden fotoğraflı bir kimlik kartı ile alınabilir.
  Etstur Tatil Sigortası
  Etstur, kültür turlarını tercih eden misafirlerine tatilleri sırasında yaşayacakları aksaklıkları kontrol altına almak adına kapsamlı bir tatil sigortası hizmeti sunuyor. Paket fiyata dâhil olan bu sigorta ücreti için ekstra bedel istenmiyor. Lütfen dikkatle inceleyiniz:

  ANA TEMİNATLAR
  Yaralanma, hastalık ve her türlü kaza nedeni ile tıbbi tedavi teminatı. 1.000 EUR, muafiyet 50 EUR
  Yaralanma, hastalık ve her türlü kaza nedeni ile sigortalının çıkış noktasına dönüş masrafları. Sınırsız
  Her türlü kaza sonucu ölüm ve maluliyet. 5.000 EUR
  Terör sonucu yaralanma. 1.000 EUR
  Taburcu olduktan sonra daimi ikametgaha nakil. Sınırsız
  Sigortalıya yapılacak tedavi nedeni ile aile üyelerinden birinin seyahati. Sınırsız

  EK TEMİNATLAR
  Genel Bilgi Servisi, Acil mesaj iletimi. Sınırsız
  Sigortalıya yapılacak tedavi nedeni ile aile üyelerinden birinin konaklaması. 100 EUR Günlük Max 4 Gün
  Aile üyelerinden birinin ölümü nedeni ile yolculuğun durdurulması sonucu geri dönüş seyahati. Sınırsız
  Evde meydana gelen hasar nedeni ile yolculuğunuzun durdurulması sonucu geri dönüş seyahati. Sınırsız
  Vefat eden sigortalının ve eşlik eden çocuklarının nakli. Sınırsız
  Tıbbi danışma ve ilaç gönderilmesi. Sınırsız
  Ücrete Dahil Olanlar *Turizm Bakanlığı’ndan kokartlı Profesyonel Turist Rehberleri eşliğinde Gezi
  *Otelde 2 gece Yarım Pansiyon konaklama.
  *2 Sabah Kahvaltısı ve 2 Akşam Yemeği
  *Lüks Otobüsler ile Ulaşım ve programda belirtilen çevre gezileri.
  *Etstur Otobüs içi ikramları ( Sıcak ve Soğuk İçecekler )
  *Seyahat sırasında doğabilecek aksilik ve kazalar için bireysel sigorta paketi.
  *Turizm Sigortası ( Yasa tarafından mecburi kılınan, şahısları değil satın alınan turu güvence altına alan sigorta paketi )
  *Rehberlik ücretleri
  *Otoparklar
  *Müze Kart

  NOT:Gezi sırasında yanlış kimlik beyanından doğabilecek her türlü maddi ve manevi yükümlülük misafire aittir. Kullanılmayan hizmetlerin sonrasında iadesi maalesef mümkün değildir.
  Ücrete Dahil Olmayanlar Tur programında ekstra olarak belirtilen tüm gezi ve eğlenceler
  Tüm öğlen yemekleri
  Tüm öğünlerdeki yemeklerde alınan içecekler
  Tüm özel harcamalar
  Gece turları
  Ulaşım Araçları NEOPLAN & MERCEDES TOURISMO veya TRAVEGO: 46+1+1 koltuklandırma, ABS, ASR, klima, 2 adet monitör, 2 adet buzdolabı, su ısıtıcılı mutfak ünitesi, okuma lambaları, rehber anonsu için ses sistemi, CD ve DVD oynatıcı (cep telefonu kullanılmaz). Öğle Yemekleri ÖĞLEN YEMEKLERİ
  Restoranlarda mönü fiyatları geçerlidir.
  Ekstra Geziler


  Last edited by HODJ@; 30-04-2011 at 11:45 PM.

+ Konuya Yorum Yap

Benzer Konular

 1. Yanıtlar: 0
  Son Mesaj: 28-04-2011, 03:39 PM
 2. Yanıtlar: 0
  Son Mesaj: 28-04-2011, 03:35 PM
 3. Yanıtlar: 0
  Son Mesaj: 28-04-2011, 03:27 PM
 4. Yanıtlar: 0
  Son Mesaj: 28-04-2011, 03:13 PM
 5. Yanıtlar: 0
  Son Mesaj: 28-04-2011, 02:39 PM

Bu Konu İçin Etiketler

Bookmarks

Mesaj İzinleri

 • Yeni Konu Gönderebilirsiniz
 • cevap gönderebilirsiniz
 • Eklenti Gönderemezsiniz
 • Mesajınızı gönderemezsiniz
 •