+ Konuya Yorum Yap
Sonuçlar 1 den 1 in 1

Konu: ETS Beypazarı Turları Erken Rezervasyon Fırsatları Fiyatlar Gezilecek Yerler

                  
   
 1. #1
  Administrator
  Katılım Tarihi
  Apr 2011
  Mesajlar
  58

  ETS Beypazarı Turları Erken Rezervasyon Fırsatları Fiyatlar Gezilecek Yerler


  3 Gece Yedigöller / Beypazarı (19 Mayıs) Mudurnu, Göynük, Yedigöller, Abant Cennet Göller ve Doğa | İstanbul kalkışlı
  3 Gece Y.P. Otel Konaklama
  388.8 TL'den itibaren *Turizm Bakanlığı’ndan kokartlı Profesyonel Turist Rehberleri eşliğinde Gezi
  *Otelde 3 gece Yarım Pansiyon konaklama.
  *3 Sabah Kahvaltısı ve 3 Akşam Yemeği
  *Lüks Otobüsler ile Ulaşım ve programda belirtilen çevre gezileri.
  *Etstur Otobüs içi ikramları ( Sıcak ve Soğuk İçecekler )
  *Seyahat sırasında doğabilecek aksilik ve kazalar için bireysel sigorta paketi.
  *Turizm Sigortası ( Yasa tarafından mecburi kılınan, şahısları değil satın alınan turu güvence altına alan sigorta paketi )
  *Rehberlik ücretleri
  *Otoparklar
  *Müze Kart
  NOT:Gezi sırasında yanlış kimlik beyanından doğabilecek her türlü maddi ve manevi yükümlülük misafire aittir. Kullanılmayan hizmetlerin sonrasında iadesi maalesef mümkün değildir. Fiyatlar Lütfen Genel Şartlar bölümünü de inceleyiniz.
  Tesis Geçerlilik Pans. Peşin Taksitli İlave
  Yatak Odada
  Tek Kişi Çocuk
  7-12 Çocuk
  0-6 PETRO CLUB ABANT KÜLTÜR - STANDART ODA
  (Hareket Tarihi :19 Mayıs) 20.04.2011
  25.05.2011 YP 388.8 432 359 549 289 159 Peşin kolonundaki değerler indirim uygulanmış fiyatları ifade eder. Ödeme Fırsatları HAVALE/KREDİ KARTI İLE TEK ÇEKİM WORLDCARD %10 İNDİRİM
  DİĞER KARTLAR %10 İNDİRİM WORLDCARD 4-6-8-12 WORLD TAKSİT + %10 İNDİRİM ADVANTAGE 4-6-8-12 TAKSİT + %10 İNDİRİM CARD FİNANS 4-6-8-12 TAKSİT + %10 İNDİRİM MAXIMUM, CITI, SHOP&MILES, BONUS, BANK ASYA 6-12 TAKSİT AXESS 6-9 TAKSİT
  Tur Programı
  1. Gün | GÖYNÜK – AKŞEMSETTİN TÜRBESİ – AKŞEMSETTİN KONAĞI – SÜNNET GÖL – MUDURNU - BEYAZIT CAMİİ VE HAMAMI – ABANT GÖLÜ 07:00 Yenibosna Londra Camping Otoparkı (E-5 Havalimanı - Topkapı İstikameti Yanyol’da, Koçtaş Karşısı, Kültür Üniversitesi Yanı), 07:45’da Şişli Evlendirme Dairesi Otoparkı (Dolmabahçe Lunaparkı Karsısı) Saat 08:30’da Hasanpaşa Yeni Salı Pazarı Otoparkından otobüslerimiz ile Türklerin yerleştiği Fatih Sultan Mehmet’in Hocası olan Akşemsettin’in memleketi olan Göynük’e hareket ediyoruz. Şehirde Akşemsettin Türbesini, Romalılar döneminden beri kullanılan hamam ve Akşemsettin konağı gezilerimizin ve serbest zamanın ardından Sünnet Göl’e doğru devam ediyoruz. Buradaki yürüyüş ve serbest zaman sonrası, Osmanlı döneminde kalma eserleri kadar tavuk çiftlikleriyle nam salmış Mudurnu’ya varıyoruz. Osmanlının ilk dönem eserlerinden olan Yıldırım Beyazıt Camii ve Hamamını geziyoruz. Ardından bölgedeki Rumlardan etkilenerek yapılan Armutçular konağını dışarıdan görüyoruz. Mudurnu’daki gezilerimiz bakırcılar ve eski çarşıları gezerek Abant Gölüne varıyoruz. Göl kenarında yürüyüşümüzü yaptıktan sonra otobüslerimiz ile otelimize hareket ediyoruz. Akşam yemeği ve konaklama otelimizde.

  2. Gün | CENNET GÖL - BEYPAZARI - HIDIRLIK TEPESİ – KENT MÜZESİ – GÜMÜŞÇÜLER ÇARŞISI – KURŞUNLU CAMİİ – ALAATTİN SOKAĞI Sabah Otelde alınan kahvaltı sonrası hareket ile Cennet Göl’e varıyoruz. Göl kenarında yapılan gezi sonrası Osmanlı mimarisinin bozulmadan kaldığı ve mimariyle birlikte gelenekleri ve görenekleriyle Osmanlıyı yaşayan kent, Beypazarı'mıza varıyoruz. Şehrin panoramik olarak görülebilecek en güzel noktası olan Hıdırlık Tepesine çıkıyor ve şehrin panoramasını çıkarttıktan sonra, 3000 eski evin bulunduğu eski Beypazarı'nı gezintiye çıkıyoruz. Kent Müzesi ( Gezi evini ) gezerken her katında bölgenin yaşamını anlatan örnekler görüyoruz. Kurşunlu camii, İncirli Cami'yi ziyaret ediyor ardından Gümüşçüler çarşısında Telkari takılardan, Suluhan'da havuç lokumuna kadar yöresel ürünler, zanaatkârlar, konaklar, Alaattin sokağını gezerken şehir sizi büyülüyor. Öğle yemeğinde bölgenin yöresel yemeklerini tatma fırsatı buluyoruz. Özellikle tarhana çorbası, yaprak sarma, güveç ve 80 katlı ev baklavasını yemenizi önerdiğimiz öğle yemeğinin ardından İnözü Vadisi'nde yapacağımız gezintinin ardından otelimize dönüyoruz. Akşam yemeği ve konaklama otelimizde.

  3. Gün | YEDİ GÖLLER – BÜYÜK GÖL – ANIT AĞAÇ – KAPANKAYA DİKKAT HAVA MUHALEFETİ YÜZÜNDEN İPTAL OLABİLİR.
  Sabah Otelde alınan kahvaltı sonrası Bizleri bekleyen minibüsümüz ile yedi göller e hareket ediyoruz. Sazlı göl, İnce göl, Kurugöl, Deringöl, Büyük Göl, Serin göl ve Nazlı göl den oluşan bu muhteşem coğrafyaya giriyoruz. Büyük göl’e varış. Göl kenarında verilen serbest zaman da patikalarda yapılan kısa geziler sonrası Anıt Ağaç ı gördükten sonra Kapankaya seyir noktasında mola vererek akşam saatlerinde otelimize dönüş. Akşama yemeği ve konaklama otelimizde...

  4. Gün | SAPANCA GÖLÜ – MAŞUKİYE GÖLÜ Sabah otelde yapılan kahvaltı sonrası Tektonik oluşumlar sonucu meydana gelen Sapanca Gölü’ne varıyoruz. Sapanca Göl’ü kenarında kısa bir gezinti. Gelenler bura âşık olur denilen ve herkesin dudaklarından bir daha geleceğim dedirten Maşukiye’de rehberimiz eşliğinde kısa bir yürüyüş yapıyoruz. Maşukiye’den bedenen ayrılıyoruz. Akşam Saatlerinde İstanbul’a varış. Genel Şartlar Genel Şartlar tur programının ayrılmaz bir parçasıdır ve tur programından bağımsız düşünülemez.
  Gezi Süresi 4 Gece 4 Gündür Otel Konaklaması 3 Gece 4 Gündür , En Son Sirkü Bir Önceki Sirküyü Geçersiz Kılar Yeterli sayıda çoğunluk olmadığında turu 1 gün önceden haber vermek kaydı ile iptal hakkı etstur’da saklıdır. Turun iptali durumunda etstur iptalini bizzat bildirmek zorundadır. Çocuk indirimleri iki yetişkin yanında uygulanır. Tek bir çocuk için kullanılır. 0–6 Yaş Çocuklarda Otel Konaklamasında Yatak Verilmeyebilir. Tur içersinde Kullanılmayan Ulaşım, Konaklama, Çevre Gezileri Vb. Haklar İade Edilmez. BÜTÜN FİYATLARIMIZA KDV DAHILDIR

  TUR ESNASINDA
  Rehberimiz Programı Tamamen Gerçekleştirmek Kaydı İle Programın Seyrinde Değişiklik Yapabilir. Rehberimizin Tur Sırasında Verdiği Saatlere Misafirlerimizin Uyulmaması sonucunda Tur Programında Yazdığı Halde Gezilemeyen Yerlerden etstur Sorumlu Değildir. Tur öncesi ve Tur içinde Hava Muhalefeti Nedeniyle Ve Mücbir Sebepler İle Yapılamayan Turlarda etstur’un Sorumluluğu Yoktur. Turlarımız Otel, Otobüs, Tur Programı Ve Rehberlik Hizmetleri İle Bir Bütündür Ayrı Ayrı Düşünülemez.Rezervasyon Esnasında Koltuk Sözü Verilemez. Haftalık Turlarda Oturma Düzeninde Rotasyon Uygulanır. ( En öndeki 4 koltuk 2 şer sıra arkaya kayar. En Arka Sıradaki 4 Kişi En Ön Koltuklara Oturur. )
  Mola Yerleri, Alışveriş Merkezleri ve Eğlence Merkezleri 1618 no lu seyahat acenteleri birliği kanunu gereği etstur yada etstur çalışanları (operasyon, rehber, kaptan, yardımcı) mola verilen yerlerden. öğlen alınan yemeklerden, yöresel alışveriş merkezlerinden, ve eğlence merkezlerinden, maddi menfaat elde edemez. işletme secimi bulundukları bölgelerde müşteri menfahatları göz önünde bulunarak yapılır. rehber – kaptan – otobüs servis elemanı tur programında yazmayan işletmede kesinlikle duramaz. (mücbir sebepler halinde otobüsteki misafirlerin oy çokluğuna baş vurulur)
  Kütahya Can Çini
  Hizmet Bedeli ve Kapsamı
  Hizmet Bedeli ve Kapsamı
  !!!!!! 20 TL İNDİRİM ve KAPSAMI:

  *18 Yaş Altı ve 65 Yaş üzeri Türkiye Cumhuriyeti Vatandaşı misafirlerimiz kimliklerini ibraz etmeleri durumunda tur fiyatı üzerinden 20 TL indirim hakkına sahip olurlar.
  *Gaziler, şehit ve gazilerin eş ve çocukları, TC Vatandaşı engelliler ile bir refakatçisi, Er ve Erbaşlar, Basın Kimlik Kartı sahipleri, Seyahat Acentası Sahip ve Sorumlu Müdürleri, Kokartlı Turist Rehberleri, Kültür Bakanlığı personeli ve emeklileri ile eş ve çocukları.
  *Belirtilen tarihler arası geçerli ‘’MÜZEKART’’a sahip olan misafirlerimiz 20 TL indirim hakıına sahip olurlar.

  MÜZEKART HAKKINDA:

  Müzekart Kültür ve Turizm Bakanlığı tarafından verilen ve 1 yıl boyunca Kültür ve Turizm Bakanlığı’na bağlı olan tüm müzelerde ve ören yerlerinde geçerli olup ücretsiz ziyareti sağlayan bir karttır. İstanbul, İzmir, Ankara, Antalya, Konya, Çanakkale, Muğla, Aydın ve Denizli’de bulunan ve kart makinasına sahip olan müzelerden kimlik ibrazı ve türüne göre alınan ücret mukabilinde alınabilir. Türleri;

  TAM MÜZEKART : Fiyatı 20 TL’dir. Herhangi bir indirim şartını karşılayamayan kişiler içindir.
  İNDİRİMLİ MÜZEKART : Fiyatı 10 TL’dir. 17 yaş üzeri öğrenciler, ilköğretimde çalışan öğretmenler için geçerli olup, indirimin sahip olduğu kimlik ibraz edilerek belirtilen müzelerden fotoğraflı bir kimlik kartı ile alınabilir.
  Etstur Tatil Sigortası
  Etstur, kültür turlarını tercih eden misafirlerine tatilleri sırasında yaşayacakları aksaklıkları kontrol altına almak adına kapsamlı bir tatil sigortası hizmeti sunuyor. Paket fiyata dâhil olan bu sigorta ücreti için ekstra bedel istenmiyor. Lütfen dikkatle inceleyiniz:

  ANA TEMİNATLAR
  Yaralanma, hastalık ve her türlü kaza nedeni ile tıbbi tedavi teminatı. 1.000 EUR, muafiyet 50 EUR
  Yaralanma, hastalık ve her türlü kaza nedeni ile sigortalının çıkış noktasına dönüş masrafları. Sınırsız
  Her türlü kaza sonucu ölüm ve maluliyet. 5.000 EUR
  Terör sonucu yaralanma. 1.000 EUR
  Taburcu olduktan sonra daimi ikametgaha nakil. Sınırsız
  Sigortalıya yapılacak tedavi nedeni ile aile üyelerinden birinin seyahati. Sınırsız

  EK TEMİNATLAR
  Genel Bilgi Servisi, Acil mesaj iletimi. Sınırsız
  Sigortalıya yapılacak tedavi nedeni ile aile üyelerinden birinin konaklaması. 100 EUR Günlük Max 4 Gün
  Aile üyelerinden birinin ölümü nedeni ile yolculuğun durdurulması sonucu geri dönüş seyahati. Sınırsız
  Evde meydana gelen hasar nedeni ile yolculuğunuzun durdurulması sonucu geri dönüş seyahati. Sınırsız
  Vefat eden sigortalının ve eşlik eden çocuklarının nakli. Sınırsız
  Tıbbi danışma ve ilaç gönderilmesi. Sınırsız
  Ücrete Dahil Olanlar *Turizm Bakanlığı’ndan kokartlı Profesyonel Turist Rehberleri eşliğinde Gezi
  *Otelde 3 gece Yarım Pansiyon konaklama.
  *3 Sabah Kahvaltısı ve 3 Akşam Yemeği
  *Lüks Otobüsler ile Ulaşım ve programda belirtilen çevre gezileri.
  *Etstur Otobüs içi ikramları ( Sıcak ve Soğuk İçecekler )
  *Seyahat sırasında doğabilecek aksilik ve kazalar için bireysel sigorta paketi.
  *Turizm Sigortası ( Yasa tarafından mecburi kılınan, şahısları değil satın alınan turu güvence altına alan sigorta paketi )
  *Rehberlik ücretleri
  *Otoparklar
  *Müze Kart
  NOT:Gezi sırasında yanlış kimlik beyanından doğabilecek her türlü maddi ve manevi yükümlülük misafire aittir. Kullanılmayan hizmetlerin sonrasında iadesi maalesef mümkün değildir. Ücrete Dahil Olmayanlar Tur programında ekstra olarak belirtilen tüm gezi ve eğlenceler
  Tüm öğlen yemekleri
  Tüm öğünlerdeki yemeklerde alınan içecekler
  Tüm özel harcamalar
  Gece turları
  Ulaşım Araçları NEOPLAN & MERCEDES TOURISMO veya TRAVEGO: 46+1+1 koltuklandırma, ABS, ASR, klima, 2 adet monitör, 2 adet buzdolabı, su ısıtıcılı mutfak ünitesi, okuma lambaları, rehber anonsu için ses sistemi, CD ve DVD oynatıcı (cep telefonu kullanılmaz). Öğle Yemekleri ÖĞLEN YEMEKLERİ
  Restorantlarda menü fiyatları geçerlidir
  Ekstra Geziler


  Last edited by HODJ@; 30-04-2011 at 11:43 PM.

+ Konuya Yorum Yap

Benzer Konular

 1. Yanıtlar: 0
  Son Mesaj: 28-04-2011, 03:35 PM
 2. Yanıtlar: 0
  Son Mesaj: 28-04-2011, 03:27 PM
 3. Yanıtlar: 0
  Son Mesaj: 28-04-2011, 03:13 PM
 4. Yanıtlar: 0
  Son Mesaj: 28-04-2011, 02:39 PM
 5. Erken Tarih
  By SheF in forum Fenerbahçe
  Yanıtlar: 0
  Son Mesaj: 28-02-2011, 07:16 PM

Bu Konu İçin Etiketler

Bookmarks

Mesaj İzinleri

 • Yeni Konu Gönderebilirsiniz
 • cevap gönderebilirsiniz
 • Eklenti Gönderemezsiniz
 • Mesajınızı gönderemezsiniz
 •