1.Gün Bodrum
Eğer dinlenmek, rahatlamak ve akşamları Bodrum gecelerinin tadına varmak istiyorsanız bu tur tam size göre…Bodrum havaalanından veya Otogardan alınıp otelinize transferiniz yapılacak ve program hakkında bilgilendirileceksiniz.

2 Gün Clup Halikarnas

Halikarnas The Club ilk olarak 1979 açılmış olup, hızlı bir şekilde Bodrum un ve Türkiye nin gece hayatının öncüsü haline gelmiştir. Görülmeye değer konumu, dünya standardındaki eğlenceleri, şovları, lüks atmosferi ve birinci sınıf hizmetiyle, Halikarnas sadece emsalsiz değil ayrıca dünyanın en muhteşem kulüplerinden biridir.

Ayrıca Halikarnas, müşteri memnuniyetini, hizmet kalitesini ve hesaplılığı her zaman kendine ilke edinmiştir.Bu nedenle Halikarnas hala gelmiş geçmiş en iyi gece kulübüdür. Halikarnas 33 yıldır zirvedeki sanatçıları, Djleri ve ünlüleri Bodruma getirerek hizmet verdiği gerçeğiyle gurur duymaktadır. Dünya gece kulüpleri arasında neredeyse münhasır bir tarihi vardır. Halikarnas, dünya kalitesindeki eğlence anlayışını Türk Turizm Endüstrisine kazandıran ilk kuruluştur. Halikarnas The Club, 5000 kişilik kapasitesi ve 7 adet barıyla dünyanın en muhteşem açık hava diskolarından birisidir.


3 Gün Clup Katamaran

Marine Club Catamaran ; Bodrum'un heyecan verici eğlence gemisi.. Catamaran Foto Galeri. Akdeniz'in mavi sularında Bodrum Kalesi'nin yanıbaşında demirlemiş bir katamaran. Eskiden M&M olarak bilinen barın olduğu yerde gündüz ve gece eğlenmek isteyenlere kapılarını açıyor. Her gece saat 01:00'de denize açılıyor, sabaha karşı 04:00 ve 05:00 arası geri dönüyor.

4.Gün Bodrum Mehtap Turu
Akşam saatlerinde yapacağımız mehtap turu için buluşma saatimizi kararlaştırdıktan sonra günün yorgunluğunu atmak için tam gün serbest zaman. Bodrum herkesi büyüleyen bir tatil yöresi. Akşam çıktığımız mehtap turunda Bodrum'u gece gözüyle denizden keyifle seyrettik. Kale yakınlarına ulaştığımızda demir attık ve kale ile ilgili açıklamalarda bulundum. Saint Jean Şövalyelerinden kalma kale Bodrum'a gelen yerli yabancı herkesin ilgisini çeken tarihi bir yapıdır. 1048 yılında Kudüs'e hacca giden hıristiyan hasta ve yaralılara yardım amacıyla bir hastane kurulur. Saint Jean şövalyelerinin temeli de bu hastaneye dayanmaktadır. 1108'deki haçlı seferlerinin de etkisiyle hastaneci-şövalyeler adıyla askeri-dini bir örgüt olarak kurulmuştur. Bu örgüt 1291 yılında Kudüs'ten çıkarılır. Bir süre Kıbrıs'ta kalıp Rodos ve civar adalara yerleşmişlerdir. 1406 yılında ise Ankara Savaşı'nda İmzir'de yıkılan kalelerinin yerine şimdiki kale inşası için 1.Mehmet (Çelebi) ile anlaşarak Menteşe Beyliği'nin tüm karşı çıkmalarına rağmen kale inşasını gerçekleştirirler. Şimdiki kale yapısından önce aynı yerde Menteşe Beyliği tarafından 1261-1269 yılları arasında yaptırılan başka bir kale vardır. Kale 180m x 185m ölçülerindedir.Deniz seviyesinden 47,5 m yüksekliğinde 5 kulesi vardır, bu kuleler; Alman, İngiliz, Fransız, İspanyol ve İtalyan kuleleridir. Kalenin bulunduğu yer eskiden Zephyria adıyla anılan bir adadır, ada zamanla ana kara ile birleşmiştir.

5. Gün – Tur’un Sonu

Son gün sabah kahvaltısı sonrası sizi ister otogar isterseniz havaalanına bırakıyoruz. Bir başka Hotel Kalender otel tatil programında görüşmek dileği ile tatilimizi noktalıyoruz.

Tur ücretine dahil olanlar

* 4 Gece Konaklama
* Kahvaltı ve aksam yemeği
* Halikarnas gece kulübü giriş ücretleri
* Katamaran gece kulübü giriş ücretleri
* Mehtap Turu Girişi
* Bot gezisi
* Klimalı otobüsler
* Tur programında belirtilen tüm aktiviteler
Daha fazla ayrıntılı bilgi için sitemizi ziyaret edebilirsiniz www.tatileli.com