Son Jaja olayından yeni dersler çıkaran deneyimli antrenör, oyuncularına kalan 8 hafta için çok önemli uyarılar yaptı. Bordo-Mavililer'in patronu ekibine, “Aklınız sadece giydiğiniz formada olsun” telkininde bulundu.Süper Lig’de kalan 8 haftaya Fenerbahçe ile zirvede başbaşa giren Trabzonspor’da teknik patron Şenol Güneş rüzgarı esiyor...

Son yaşanan Jaja olayından yola çıkan Bordo-Mavililer’in hocası, futbolcularıyla bir toplantı yapıp çok önemli uyarılar yaptı. Kalan sürecin önemine vurgu yapan Karadeniz ekibinin başarılı antrenörünün,
“Kalan 8 hafta kenetlenelim. Artık sizleri sorun yaratan değil, sorunların çözümüne katkı yapan kişiler olarak görmek istiyorum. Stres ve baskı artacak, ancak hepiniz bu formanın ağırlığını kaldıracak güçtesiniz. Aklınızın sadece giydiğiniz formada olmasını istiyorum” ifadelerini kullandığı öğrenildi.

‘Daha dikkatli olun’
Oyuncularından özel hayatlarına da dikkat etmelerini isteyen Trabzonspor’un patronu, “Hepiniz göz önünde kişilersiniz. Yaptığınız her şey takip ediliyor, edilecektir de.

O nedenle dikkatli olun. Kimseye malzeme vermeyin. Birlikte geçirelim, aile havasını yakalayalım. Şu İstanbul gece hayatı sevdasından kurtulmanızı tavsiye ederim en azından sezon bitene kadar. Zaten mutlu sona ulaşırsak eğlencelerin en güzeli bizleri bekliyor olacaktır” mesajlarını gönderdi.