"Endişeleri anlıyorum. Ama ben çok değiştim, kendimi geliştirdim Cesur olmalıyız. En iyi şekilde görev yapacağım. Yeter ki destek olsun"

Sorumluluğum büyük
KASIMPAŞA maçında sakatlanan Trabzonspor'un başarılı kalecisi Onur'un sezonu kapattığının açıklanmasıyla bütün gözlerin üzerine çevrildiği Tolga Zengin, "Endişeleri anlıyorum. Ancak bana güvenilmesini istiyorum" dedi. "Artık o eski Tolga yok" ifadesini kullananan futbolcu, "Şampiyonluk mücadelesinde zor bir dönemdeyiz. Çok büyük bir sorumluluğum olacak. Ancak ben çok değiştim, kendimi geliştirdim" şeklinde konuştu.

Tribünde rahat olun
EN ufak bir hatanın bile kabullenilemeyeceği maçlara çıkacaklarını vurgulayan Tolga, teknik direktör Şenol Güneş'in kendisine güvenini dile getirmesiyle yüreklendiğini söyledi. Taraftarlara da mesaj gönderen Tolga, "Tribünde rahat olun, sahayı bana bırakın. Bıçak sırtı bir yerdeyiz. Endişelenecek bir şey yok. Cesur olmalıyız. Çıkıp görevimi en iyi şekilde yapacağım. Yeter ki bana ve takıma destek bitmesin" diye konuştu.

Mücahit imdada yetişti
KALECİ Onur'un sakatlanması üzerine teknik direktör Şenol Güneş, A2 takımdan 19 yaşındaki genç kaleci Mücahit Atalay'ı A takıma çağırdı. Mücahit, dün takımla birlikte çalıştı.