Trabzonspor'un 12 Mart Cumartesi günü Kocaeli İsmet Paşa Stadı'nda Kasımpaşa ile oynadığı karşılaşmada sakatlanan kalecisi Onur Recep Kıvrak'a bordo-mavili taraftarlardan yoğun destek mesajları geldiği bildirildi.Bordo-mavili taraftarlar, ön çapraz bağda yırtık, dış yan bağda 1., iç yan bağda ise 2. derece esneme, menüsküste de yırtığa yakın dejenerasyon tespit edilen ve sezonu kapadığı açıklanan Onur Recep Kıvrak’a kulübün bir sosyal paylaşım sitesindeki sayfasına ve faks ile mail aracılığıyla destek mesajları gönderiyorlar.

Çok sayıda taraftarların başarılı kalecinin yaşadığı sakatlıktan duydukları üzüntüyü dile getirdikleri ve en kısa sürede eski sağlığına ulaşması için temennide bulundukları belirtildi.

Taraftarların sosyal paylaşım sitesindeki birkaç mesajı şöyle:

"Sen üzülme muhteşem Türk. Hayatın neler getirip götüreceği belli olmaz, sağlık olsun yeter ki! Yapamayacakların için üzülme yaptıkların bize yeter. Manisalı ya da İzmirli olman seni Trabzonlu görmemize engel olmadı.

Şampiyonluk yolunda emin adımlarla giderken göze geleceğimiz her halimizden belliydi! Ama bu gözün seni bu kadar derin sakatlıklara sevkedeceğini ummazdım.

Benim bütün çapraz, yan, düz, ne kadar bağım varsa alın Onur’a verin."

AA