+ Konuya Yorum Yap
Sonuçlar 1 den 1 in 1

Konu: 2017 Survivor Yarışmacıları Ünlüler Gönüllüler Takımı

                  
   
  1. #1
    Super Moderator
    Katılım Tarihi
    Feb 2011
    Mesajlar
    802

    2017 Survivor Yarışmacıları Ünlüler Gönüllüler Takımı




    2012 SURVIVOR YARIŞMACILARI
    Asena Erdem
    21, Istanbul
    Gönüllüler Gönüllüler
    Sibel Tüzün
    40, Istanbul
    Ünlüler Ünlüler
    Gülen Sezmiş
    18, Istanbul
    Gönüllüler Gönüllüler
    Şansın Tokyay
    22, Istanbul
    Gönüllüler Gönüllüler
    Doğuş
    37, Germany
    Ünlüler Ünlüler
    Merve Büyüksaraç
    22, Ankara
    Ünlüler Ünlüler
    Serhat Özcan
    27, Kocaeli
    Gönüllüler Gönüllüler
    Mustafa Topaloğlu
    55, Hopa
    Ünlüler Ünlüler
    Alp Kırşan
    32, Istanbul
    Ünlüler Ünlüler
    Almeda Abazi
    20, Tirana
    Ünlüler Ünlüler
    Cevher Pekçiçek
    22, Istanbul
    Gönüllüler Gönüllüler
    Hayim Kohen
    26, Ankara
    Gönüllüler Gönüllüler
    Begüm Yücetan
    24, Izmir
    Gönüllüler Gönüllüler
    Anıl Tetik
    21, Istanbul
    Gönüllüler Ünlüler
    Hasan Yalnızoğlu
    38, Rize
    Gönüllüler Gönüllüler
    Nihat Altınkaya
    32, Karabük
    Ünlüler Ünlüler


    2011 SURVIVOR YARIŞMACILARI


    Didem Ceran

    30, Kayseri
    Gönüllüler
    Vedat Behar
    30, Istanbul
    Gönüllüler
    Zeynep Tunuslu
    49, Istanbul
    Ünlüler
    Gökhan Albayrak
    22, Istanbul
    Gönüllüler
    Pascal Nouma
    39, Istanbul
    Ünlüler
    Ceyda Okandan
    25, Istanbul
    Gönüllüler
    Asena
    34, Istanbul
    Ünlüler
    Ebru Destan
    33, Istanbul
    Ünlüler
    Tefik Egeli
    30, Ankara
    Gönüllüler
    Özge Ulusoy
    29, Ankara
    Ünlüler
    Taçmin Tümer
    20, Istanbul
    Gönüllüler
    Taner Tarlacı
    26, Mersin
    Gönüllüler
    Nihat Doğan
    37, Istanbul
    Ünlüler
    Derya Büyükuncu
    34, Istanbul
    Ünlüler

    2010 SURVIVOR YARIŞMACILARI

    Hicran Işık Kızlar
    Nilgün Karataş Kızlar
    Metin Özkaya Erkekler
    Canan Karlı Kızlar
    Tuğçe Al Kızlar
    Furkan Dede Erkekler
    Ezgi Sözüer Kızlar
    Seda Şer Kızlar
    Berke Sarp Kızlar
    Metin Avşar Erkekler
    Gizem Hatipoğlu Kızlar
    Hakan Hatipoğlu Erkekler
    Emin Sefer Erkekler
    Kemal Özcanlı Erkekler
    Seda Aktuğlu Kızlar
    Başak Özer Kızlar
    Oğuzhan Eroğlu Erkekler
    Ertan Rodoplu Erkekler
    Aydın Gülşen Erkekler
    İhsan Tarkan Erkekler
    Merve Oflaz Kızlar

    2007 SURVIVOR YARIŞMACILARI

    Nihal
    Aykor
    Berrin Aktuğ
    Erkay Çetinsaraç Kanaryalar 3. Eleme
    1. Jüri Üyesi
    İlgi "Müge" Güzel Aslanlar 4. Eleme
    Deniz Oyanay Aslanlar 5. Eleme
    Pınar "Seden" Güventürk Aslanlar 6. Eleme
    Seda Meric Kanaryalar 7. Eleme
    2. Jüri Üyesi
    Esra Kanat Kanaryalar 8. Eleme
    3. Jüri Üyesi
    Yağmur Yılmaz Kanaryalar 9. Eleme
    4. Jüri Üyesi
    Levent ? Aslanlar 10. Eleme
    Halit Kavlak Aslanlar 11. Eleme
    Orkun Aydoğan Kanaryalar 12. Eleme
    5. Jüri Üyesi
    Cömert Pehlivan Kanaryalar 13. Eleme
    6. Jüri Üyesi
    Mesut Güney Aslanlar Düello
    Cevdet Özmen Aslanlar Düello
    Müge Boz Kanaryalar Düello
    7. Jüri Üyesi
    Yaprak Yılmaz Kanaryalar Düello
    8. Jüri Üyesi
    Metehan Çakır Aslanlar Yarışma
    Cenk Köse Kanaryalar Yarışma
    9. Jüri Üyesi
    Özlem Çalın Aslanlar Yarışma
    Çiğdem Afyük Aslanlar Yarışma
    Ayşıl Özaslan Kanaryalar Finalist
    Taner Özdeş Kanaryalar Gerçek Survivor
    2006 SURVIVOR YARIŞMACILARI
    Vassilis Athanassopoulos
    24, Anavyssos
    Yunanistan Diskalifiye
    2. Gün
    Maria Nikoloutsou
    21, Ioannina
    Yunanistan 1. Eleme
    3. Gün
    Fulya Gürkan
    25, İstanbul
    Türkiye 2. Eleme
    6. Gün
    Onur Sarmusak
    23, İstanbul
    Türkiye 3. Eleme
    9. Gün
    Yoanna Nikolaoy
    26, Messonghi
    Yunanistan 4. Eleme
    12. Gün
    Çiğdem Misirli
    24, Malatya
    Türkiye 5. Eleme
    15. Gün
    Melita Goyait
    30, Nea Makri
    Yunanistan Yarışmadan Ayrılma
    17. Gün
    Stella Kalenderoglou
    36, Atina
    Yunanistan 6. Eleme
    18. Gün
    Yannis Zissis
    31, Chalcis
    Yunanistan 7. Eleme
    21. Gün
    Teymuralp Fosforoğlu
    36, Ankara
    Türkiye 8. Eleme
    24. Gün
    Arzu Gazioğlu
    18, İstanbul
    Türkiye 9. Eleme
    27. Gün
    Metin Gulgez
    35, Ankara
    Türkiye 10. Eleme
    30. Gün
    Nadia Zagli
    22, Atina
    Yunanistan Takım Düellosu
    33. Gün
    Ipek Esin
    36, İstanbul
    Türkiye Takım Düellosu
    36. Gün
    Pantelis Papakonstantinou
    39, Selanik
    Yunanistan 11. Eleme
    39. Gün
    Selim Sabah
    25, İstanbul
    Türkiye 12. Eleme
    42. Gün
    Platonas Lemonopoylos
    29, Katerini
    Yunanistan Yunan Oylaması
    45. Gün
    Aytuğ Yüksel
    22, Ankara
    Türkiye Türk Oylaması
    45. Gün
    Amfikratis Zachariadis
    31, Selanik
    Yunanistan Finalist
    46. Gün
    Derya Durmuşlar
    45, İstanbul
    Türkiye Gerçek Survivor
    46. Gün

    2005 SURVIVOR YARIŞMACILARI

    Bora Bölükbaşı

    33, İstanbul
    Kuzey Takımı 1. Eleme
    3.Gün
    Fulya Keskin
    21, İstanbul
    Güney Takımı 2. Eleme
    6.Gün
    Semih Şahin
    48, Kocaeli
    Kuzey Takımı 3. Eleme
    9.Gün
    Tuğba ?
    28, Ankara
    Kuzey Takımı 4. Eleme
    12.Gün
    Özden Yılmaz
    37, Sakarya
    Güney Takımı 5. Eleme
    15.Gün
    Onur Okyay
    28, Istanbul
    Kuzey Takımı 6. Eleme
    18.Gün
    Selin Yardımcı
    26, Istanbul
    Kuzey Takımı Adaların Birleşmesi 7. Eleme
    1. Jüri Üyesi
    21.Gün
    Ebru Demiray
    24, Istanbul
    Kuzey Takımı 8. Eleme
    2. Jüri Üyesi
    24.Gün
    Kemal Pekser
    24, Balıkesir
    Kuzey Takımı 9. Eleme
    3. Jüri Üyesi
    27.Gün
    Irmak Arkadaşlar
    23, Ankara
    Kuzey Takımı 10. Eleme
    4. Jüri Üyesi
    30.Gün
    Bora Uçak
    49, Istanbul
    Güney Takımı 11. Eleme
    5. Jüri Üyesi
    33.Gün
    Serap Işık
    29, Istanbul
    Güney Takımı 12. Eleme
    6. Jüri Üyesi
    36.Gün
    Dilem Gözde
    29, Istanbul
    Güney Takımı Düello
    7. Jüri Üyesi
    37.Gün
    Celal Canbakal
    23, Istanbul
    Güney Takımı Düello
    8. Jüri Üyesi
    38.Gün
    Özgür Şimşek
    33, İzmir
    Güney Takımı Finalist
    39.Gün
    Uğur Pektaş
    26, Istanbul
    Güney Takımı Gerçek Survivor
    39.Gün
    TÜM SURVIVOR KAZANANLARI
    2005 – Türkiye Uğur Pektaş
    2006 – Türkiye Derya Durmuşlar
    2007 – Türkiye Taner Özdeş
    2010 – Türkiye Merve Oflaz
    2011 – Türkiye Derya Büyükuncu
    2012 – Türkiye Nihat Altınkaya
    2013 – Türkiye Hilmi Cem İntepe
    2014 – Türkiye Turabi Çamkıran
    2015 – Türkiye Turabi Çamkıran (All Star)


    Last edited by HODJ@; 08-02-2016 at 12:05 PM.

+ Konuya Yorum Yap

Benzer Konular

  1. 2016 Survivor Yarışmacıları Ünlüler Gönüllüler Takımı
    By admin in forum Televizyon Programları
    Yanıtlar: 0
    Son Mesaj: 01-02-2016, 01:50 PM
  2. Yanıtlar: 0
    Son Mesaj: 19-02-2014, 11:54 PM
  3. Yanıtlar: 0
    Son Mesaj: 15-11-2012, 01:14 PM
  4. Yanıtlar: 0
    Son Mesaj: 21-04-2012, 09:40 PM
  5. Survivor 2012 Gönüllüler Takımı
    By netg€z€r in forum Televizyon Programları
    Yanıtlar: 0
    Son Mesaj: 11-03-2012, 03:07 PM

Bookmarks

Mesaj İzinleri

  • Yeni Konu Gönderebilirsiniz
  • cevap gönderebilirsiniz
  • Eklenti Gönderemezsiniz
  • Mesajınızı gönderemezsiniz
  •