Turkcell Vınn'lara uzun süreli tekliflerle daha avantajlı sahip olmak artık mümkün. Detaylar buradaBilgisayardan internete Turkcell 3G hızında ulaşmayı sağlayan Turkcell 3G VINN mobil modemler, mobil hayatın avantajlarını 29 TL'den başlayan fiyatlarla yaşatıyor.

Turkcell 3G VINN 4 GB'lık internet paketleriyle birlikte 24 ay kontratlı sunuluyor. 4 GB'lık paketleri tercih edenler, ilk 12 ay için yalnızca 29 TL ödüyor. Turkcell'liler, kalan 12 ayda da 4 GB'lık teklif için ayda 39 TL, ödeyerek Turkcell 3G VINN'ı kullanmaya devam ediyor. Turkcell tarafından sunulan VINN tekliflerinin tamamında KDV, ÖİV ve diğer tüm vergiler ücrete dahil.

Turkcell 43,2Mbps'lik Turkcell 3G VINN E372'i de yeni avantajlı tekliflerle sunuyor. Turkcell'in yeni teklifiyle hayata her an her yerden hızlı şekilde bağlanmak isteyenler 99 TL ön ödeme ve ilk 12 ay 39 TL fırsatıyla VINN'layabiliyor. Turkcell'liler kalan 12 ayda da 4 GB'lık teklif için ayda 49 TL ödeyerek Turkcell 3G VINN E372 kullanmaya devam ediyorlar. Turkcell'in Türkiye genelinde mevcut 3G şebekesini güncelleyerek mobil internet hızını iki katına çıkaran Çift Taşıyıcı sistemine uyumlu olarak üretilen yeni Turkcell 3G VINN E372, "Daha Fazla Hız" isteyen Turkcell'lilere beklentilerinin de ötesinde bir deneyim yaşatıyor. Mayıs ayı itibarıyla tüm Turkcell'liler Çift Taşıyıcı'nın desteklediği 3G ile mobil interneti saniyede 42 Megabite varan hızla kullanabilecek.

Detaylı VINN çeşit ve teklifleri için buraya tıklayabilirsiniz.