[attachment=272]
Toshiba'nın Yeni Usb 3.0 Harici Diskleri, Küçük Boyutu ve Yüksek Kapasiteleriyle Dikkat Çekiyor.

Toshiba Bilgisayar Sistemleri saniyede 5 Gigabite kadar hızlı veri transferi sağlayan USB 3.0 bağlantı özellikli ve geniş depolama kapasitesine sahip harici hard disk sürücüsü STOR. E ALU 2S modelini sundu. STOR. E ALU 2S 2.5" de 1 TB'a kadar depolama kapasitesi sunuyor

Eğlence içeriklerinin dijital hale gelmesi, hızlı veri aktarabilen ve yüksek kapasiteye sahip güvenilir harici hard disk sürücülere yönelik kullanıcı taleplerini de artırıyor. Pek çok kullanıcı video, müzik parçaları ve fotoğraflar gibi büyük dosyalarını bilgisayar ve depolama cihazı arasında hızlıca aktarabilmek istiyor. STOR. E ALU 2S, saniyede 5 Gigabite kadar veri aktarım hızı sunan USB 3.0 özelliğine sahip. Ancak bu ileri teknolojiye sahip cihaz USB 2.0 özellikli bilgisayarlar ve dış birim üniteleri ile de kullanılabiliyor.

Büyük dijital multimedya dosyalarınız için yüksek kapasite

2.5" sabit disk sürücüsü 1TB'a kadar depolama kapasitesi sunuyor. USB bağlantısı ile güçlendirilmiş küçük ve hafif 2.5" yüksek kapasiteli model mobil kullanım için ideal. STOR. E ALU 2S'nin ayrıca 2TB'a kadar kapasitesi bulunan ev ve iş yerinde sabit kullanıma yönelik 3.5" sabit hard disk sürücüsü modeli de bulunuyor. Bu model daha çok yüksek kapasite gerektiren dijital video, müzik ve fotoğraf kitaplıklarına sahip kullanıcıları hedefliyor.

Hem sağlam, hem de şık kasa

Metalik kasaları sayesinde yeni harici hard disk sürücüler sağlam ve güvenilir. STOR. E ALU 2S siyah ve Gümüş renklerde aluminyum kasalarıyla becerikli olduğu kadar da göz alıcı.