[attachment=220]

Yeni Casper Nirvana, Uzun Pil Ömrü Yanında Akustik Tasarımı ile Müzik Keyfini Dizüstüne Getiriyor!

Uzun pil ömrüyle dikkat çeken yeni nesil Nirvana, pil ömrünü yüzde 25 oranında arttıran 8 cell bataryası ile, "Daha Fazla Uygulama, Daha Fazla Eğlence ve Daha Fazla Teknoloji" vaad ediyor. Yeni Nirvana, dizüstü deneyimini yalnızca eğlenirken değil mühendislik ve grafik tasarım gibi profesyonel programları kullanırken de 8GB DDR3 bellek ve Core i 7 işlemci seçenekleri ile sıra dışı bir performans sunuyor.

15.6" lik HD LED ekrana sahip Yeni Nirvana, Function Smart Arayüzü sayesinde tek bir dokunuşla tüm fonksiyon tuşlarını ekrana yansıtıyor. Bu özellik, kullanıcıya "Ekranda Anında Zoom In / Zoom Out Yapabilme, Dış Mekân Kontrastını Anında Ayarlayabilme, Tek Bir Tuşla Tüm Bilgilerinizi Yedekleme ve Bilgisayar Ekranında Tüm Açık Dosyaları Yan Yana Görebilme" imkânı veriyor.

Yeni Nirvana, kullanıcı ekstra Güce ihtiyaç duyduğunda performans artışını üst seviyeye gelene kadar ve otomatik olarak sağlıyor. Ayrıca internet ve birden fazla uygulama aynı anda çalışırken kullanıcı taleplerine hızlı şekilde cevap veriyor.