+ Konuya Yorum Yap
Sonuçlar 1 den 2 in 2

Konu: Rapidshare'den hiç beklemeden indirin!

                  
   
 1. #1
  Neo
  Neo dışarıda
  Astsubay
  Katılım Tarihi
  Feb 2011
  Mesajlar
  670

  Rapidshare'den hiç beklemeden indirin!
  Rapidshare'den dosya indirirken saniyeleri beklemekten sıkılanlar... Bu araç tam size göre...  Rapidshare'den hiç beklemeden indirin!

  RapidShare gibi dosya paylaşım sitelerini kullanmak, hızlı dosya indirmenin en iyi yollarından biri. Ancak bu tür sitelerin ücretsiz üyeliklerinde bizi bekletmek gibi bazı dezavantajları da mevcut. Bu ise sıkıcı olmanın yanında gösterilen reklamlar nedeniyle aynı zamanda kafa karıştırıcı.

  Tucan Manager ise sizi bu karmaşadan kurtarıyor, dosyasınızı BitTorrent'ten indirir gibi tek bir tıklamayla indirmenize izin veriyor. Program aslında 'bekleme süresi'ni devre dışı bırakmıyor ama bu süreyi bekleyip indirme derdinden kurtarıyor. Dahası indirmelerinizi sıralayabiliyor da... Tek yapmanız gereken bağlantıyı programa yapıştırmak ve indir demek. Gerisini Tucan Manager zaten kendisi halledebiliyor.  Sadece RapidShare ile sınırlı değil...

  Aralarında 4shared, megaupload.com, rapidshare.com, hotfile.com, easy-share.com'un da bulunduğu 13 farklı dosya paylaşım sitesini destekleyen Tucan Manager, kısa zamanda dosya indirmeyi sevenlerin favori yazılımı halini alabilir.

  Program, dosya paylaşım siteleri güncellendiğinde, kendi kendini güncelleyen özel kodlara sahip. Bunun için yapılandırmanızda 'Service Configuration' bölmesini kontrol etmeniz yeterli.

  Windows, Linux ve Mac için indirin: Tucan Manager 2. #2
  Super Moderator
  Katılım Tarihi
  Feb 2011
  Mesajlar
  802

  RE: Rapidshare'den hiç beklemeden indirin!
  Neo'dan güzel bir paylaşım daha, teşekkürler. Böyle bir programa ihtiyaç vardı.+ Konuya Yorum Yap

Bookmarks

Mesaj İzinleri

 • Yeni Konu Gönderebilirsiniz
 • cevap gönderebilirsiniz
 • Eklenti Gönderemezsiniz
 • Mesajınızı gönderemezsiniz
 •