Konuya Yorum Yap

Post a reply to the thread: 2. Lig yolunda...

Mesajın

Alfabemizde kaç harf vardır ? (cevabı rakam olarak yazın)

 

Send Trackbacks to (Separate multiple URLs with spaces)

Listeden mesajınız için bir ikon seçebilirsiniz

Additional Options

 • Will turn www.example.com into [URL]http://www.example.com[/URL].

Topic Review (Newest First)

 • 25-02-2011, 06:26 PM
  Neo

  2. Lig yolunda...

  Son bir haftada tam dört gün izin yapan Lucas Neill'ın, İngiltere'de transfer görüşmelerinde bulunduğu öğrenildi. Avustralyalı yıldızın en sıcak baktığı takım ise yuvası gibi gördüğü Millwall...  Sarı-Kırmızılılar’ın savunmada en güvendiği futbolcusu olan Lucas Neill, ayrılık sinyalleri veriyor. Geldiği günden bu yana Galatasaray’ın aldığı başarısız sonuçlara rağmen gösterdiği performans ve ortaya koyduğu profesyonellikle Cim Bom’a gönül verenlerin en sevdiği yabancılardan birisi haline gelen Neill’ın, İngiltere’ye dönmeyi düşündüğü öğrenildi. Bugüne dek hep stoper olarak görev almasına karşın, Avustralya Milli Takımı’yla gittiği Asya Kupası’ndan döndüğünden beri Gheorghe Hagi’nin ön liberoda oynattığı başarılı futbolcunun, yeni yerinden mutsuz olduğu ve Hagi ile anlaşamadığı iddia ediliyor. Vatandaşı Harry Kewell’ın da aynı dertten yakındığı ve saha dışında da çok iyi dost olan ikilinin İstanbul macerasını sezon sonunda sona erdireceği belirtiliyor.

  Millwall için bir efsane

  Geçtiğimiz hafta teknik direktör Hagi’den sık sık izin alan Neill, son bir haftanın tam dört gününde takımından uzaktı. Bu süre içerisinde İngiltere’de transfer görüşmeleri yaptığı öğrenilen Neill’ın en sıcak baktığı kulübün Millwall olduğu öğrenildi. 32 yaşındaki oyuncu, henüz 17 yaşındayken transfer olduğu Millwall’da 6 sezon forma giymişti. Şu an İngiltere Championship’te mücadele eden Millwall, tecrübeli stoper tarafından yuva gibi görülüyor. Sarı-Kırmızılı taraftarların çok sevdiği ve ayrılmasını kesinlikle istemediği Neill için, aynı duyguları Millwall taraftarları da paylaşıyor. Mavi-Beyazlı kulübün fanatik bir taraftar kitlesi var ve efsane gibi gördükleri Neill’ı halen unutmadıkları ifade ediliyor.

  Lakabı ‘Aslanlar’

  Güneydoğu Londra bölgesinde yer alan Milwall, maçlarını 20 bin kapasiteli The Den Stadyumu’nda oynuyor. Şu anda Premier Lig’in bir alt ligi olan Championship’te mücadele eden Millwall 1885 yılında kuruldu. Mavi-Beyazlılar’ın lakabı da Galatasaray ile benzeşiyor, “Aslanlar”. Millwall’ın en büyük rakibi ise West Ham United. İki takım taraftarları arasında yaşanan kavgalar filmlere bile konu oluyor. Genellikle sağ görüşlü olan Millwall taraftarları, İngiliz güvenlik güçlerinin başını epey ağrıtıyor.

Mesaj İzinleri

 • Yeni Konu Gönderebilirsiniz
 • cevap gönderebilirsiniz
 • Eklenti Gönderemezsiniz
 • Mesajınızı gönderemezsiniz
 •