Konuya Yorum Yap

Post a reply to the thread: Fenerbahçe'nin Yeni Transferi Anthony Bennett Kimdir

Mesajın

Adı fener ile başlayan futbol takımının geri kalanını giriniz (küçük harf ile)

 

Send Trackbacks to (Separate multiple URLs with spaces)

Listeden mesajınız için bir ikon seçebilirsiniz

Additional Options

 • Will turn www.example.com into [URL]http://www.example.com[/URL].

Topic Review (Newest First)

 • 13-01-2017, 03:22 PM
  HODJ@

  Fenerbahçe'nin Yeni Transferi Anthony Bennett Kimdir

  Eklenti 6878

  Anthony Harris Bennett (14 Mart 1993)

  Kanadalı profesyonel basketbolcu. 2013 NBA Seçmeleri'nde Cleveland Cavaliers tarafından birinci draft edilmiştir. UNLV'de kolej basketbolu oynamıştır.

  2014–15 sezonu başında Cleveland Cavaliers ve Minnesota Timberwolves arasında gerçekleşen takasta Kevin Love karşılığında 2014 birinci sıra seçimi takım arkadaşı Andrew Wiggins ile birlikte Timberwolves'a transfer olmuştur. 12 Ocak 2017'de Fenerbahçe ile anlaşmıştır.

  Ontario, Toronto'da doğan Bennett, kentin Jane and Finch semtinde büyüdü. On yaşındayken Ontario Brampton taşındı ailesiyle. Jamaikalı bir hemşire olan Edith Bennett ve Delroy Harris'in çocuğudur. Ayrıca ablası Danielle ve abisi Sheldon bulunmaktadır. Annesi Edith, ailesini tek başına geçindiren fedakar bir annedir, hastane ve zihinsel sağlık gelişim tesisleri olmak üzere aynı anda iki işte birden çalıştı. Annesi gençliğinde Jamaika'da atletizm sporuyla uğraştı.

  Bennett Ortaokulu Brampton'daki Harold M. Brathwaite'de okudu. 16 yaşındayken, Mountain State Academy'de basketbol oynamak için Batı Virginia Beckley'e taşındı ve okul bir yıl sonra kapandı ve Bennett basketbol hazırlık akademisi Findlay Prep için oynamak için Nevada Henderson'a taşındı.

  Başlangıçta birçok takımdan karşılıklı ilgi gören Bennett, üniversite seçimlerini Oregon ve UNLV'ye kaydırdı. 12 Mayıs 2012'de baş antrenörü Dave Rice başkanlığında UNLV ile sözleşme imzaladı.

  2012-13 UNLV Runnin Rebels basketbol sezonunda Bennett 35 maç oynadı. Çoğunlukla power forvet başlarken bazen de small forvet olarak oyuna başlardı. Ortalama 27.1 dakika süre 16.1 sayı ve 8.1 ribaund ortalama elde etti.

  Sezonun ortasında Bennett omzundan sakatlandı. NCAA turnuvasına katıldıktan sonra, UNLV ikinci turda Kaliforniya'ya gitti.
  Bennett Nisan 2013'te, NBA'e draft edildiilan etti ve son üç yıllık üniversite uygunluğunu ilan etti. Mayıs 2013'te omuz ameliyatı yapıldı.

Mesaj İzinleri

 • Yeni Konu Gönderebilirsiniz
 • cevap gönderebilirsiniz
 • Eklenti Gönderemezsiniz
 • Mesajınızı gönderemezsiniz
 •