NBA'de Play-Off'ları garantileyen ve takım ruhunu gösterme adına sakal bırakma kararı alan Orlando Magic'li oyuncular için şimdi de sakal stillerinin nasıl olması gerektiğiyle ilgili kampanya başlatıldı!..



Doğu Konferası’nda Play-Off’u garantiledikten sonra, hem uğur olması hem de takım ruhunu yansıtması adına Orlando Magic ilginç bir karar almıştı. NBA’de 72 maçı geride bıraktıkları sırada Orlando’lu oyuncular, Play-Off’lar hatta kalabilirlerse finallere kadar sakallarını kesmeyeceklerini açıklamışlardı. O zamandan bu yana sakallarını uzatmaya başlayan oyuncuların, Play-Off’lara kadar görünümlerinin nasıl olacağı merak konusu olurken, sanal ortamda bu durum biraz abartıldı.

Aralarında Hido da var

Sakal uzatma kararıyla taraftarın da olumlu tepkisini alan Orlando Magic’li oyuncular için sanal ortamda şimdi de nasıl sakal bırakacaklarına dahil bir kampanya oluşturuldu. Arenas, Bass, Howard, Redick, Richardson, Anderson, Nelson ve milli basketbolcumuz Hidayet Türkoğlu’nun da yer aldığı kampanya da Orlando’lu oyuncular değişik stil sakallarla karşımıza çıkıyor.