Orlando Magic üst üste 5. galibiyetini New Jersey Nets karşısında 95-85'lik skorla aldı. Orlando'da maça damgasını vuran isim ise milli basketbolcu Hidayet Türkoğlu'ydu. Hidayet 20 sayı, 13 asistlik başarımıyla 'double-double' yaparken, 8/11 genel şut ortalaması tutturarak sezonun en iyi performansını ortaya koydu. Hidayet ayrıca maç boyunca hiç top kaybetmezken, ¾ üç sayı isabet oranı sağlayarak bu alanda kariyer rekoru kırdı.

Orlando Magic'te bir başka rekor ise takım olarak geldi. Magic, takım olarak sadece 7 faulle maçı tamamlayarak kulüp tarihine geçti. Bundan önceki rekor 9 faulle 1998 yılında Boston Celtics'e karşı kırılmıştı.

Orlando'da Dwight Howard 21 sayı, 14 ribauntluk başarımıyla takımının en skorer ismi olurken, Jason Richardson 16, Ryan Anderson 15 ve Brandon Bass ise 14 sayıyla takımları adına skora katkı sağladılar.

Bu sezonki 48. yenilgisini alan New Jersey'de ise tam 6 oyuncu maçı çift haneli sayılarda noktalarken Anthony Morrow 19 sayıyla takımının en skorer ismi oldu.