Ranchero Restaurant

Meksika mutfağının binlerce yıllık orjinal tatlarını, özel soslar eşliğinde sunan Ranchero nun mutfak danışmanlığını, kendileri de ülkelerinde restaurant işleten Teresa Gonzalez ve Alejandro Calderon Ramirez yapıyor.

Gerçek Meksikalıların elinden çıkan gerçek Meksika lezzetler sloganıyla 2005 yılından beri Bağdat Caddesi?nde hizmet veren Ranchero Restaurant, Anadolu Yakası?nın ardından Avrupa Yakası?ndaki ilk şubesini Nişantaşı nda hizmete açtı.

Rıza Tanyeri & Patricia Gonzalez Tanyeri çiftinin, çocukları Fatih ve Faruk Gonzalez Tanyeri ile birlikte işlettiği Ranchero, Meksika nın binlerce yıllık yerel lezzetlerini aynı orjinallikte sunuyor.

Sahip olduğu eşsiz ambiyansı ve sunduğu orjinal mönüleriyle Meksika esintilerini Nişantaşı na getiren Ranchero; iş arasında keyifli bir öğle yemeği ile gününe lezzet katmak isteyenlerin, sevdikleriyle birlikte unutulmaz bir akşam yemeği planlayanların, margarita tutkunlarının ve gerçek Meksika tatlarını denemek isteyenlerin ilk adresi olacak.

Çorbalardan aperatiflere, salata çeşitlerinden tatlılara kadar en özgün lezzetleri misafirlerinin beğenisine sunan Ranchero da, vejeteryanlar için de birbirinden lezzetli mönü alternatifleri bulunuyor.

65 kişi kapasiteli Ranchero Nişantaşı, hafta içi her gün öğlen 12.00?den gece 01.00?e kadar, Cumartesileri 12.00 - 02.00, Pazar günleri ise 12.00 - 24.00 saatleri arasında misafirlerini ağırlayacak.

Nişantaşı Ranchero : Maçka Cad. No:35-A Reasürans Çarşısı

Dükkan No:53 / Nişantaşı

Tel : (0212) 219 85 50