+ Konuya Yorum Yap
Sonuçlar 1 den 2 in 2

Konu: Ömer Dinçer Kimdir? Ömer Dinçer Hayatı ve Siyasal Yaşamı

                  
   
 1. #1
  Er
  Katılım Tarihi
  May 2012
  Mesajlar
  0

  Ömer Dinçer Kimdir? Ömer Dinçer Hayatı ve Siyasal Yaşamı
  Ömer Dinçer 1956 senesinde o zaman ilçe şimdiki il Karaman'da doğdu. 1978 senesinde Erzurum Atatürk Üniversitesi İşletme Fakültesi ‘İşletme Yönetimi’ bölümüne girdi. 1979 da İstanbul Üniversitesi İşletme Fakültesi ‘Personel Yönetimi ve Endüstriyel İlişkiler’ de Yüksek Lisans Tezini ayrıca ‘Örgütsel Değişme’ konusunda Yüksek Lisans Tezini hazırladı. ‘Bir Örgüt Geliştirme Tekniği Olarak Duyarlık Eğitimi’ başlığını taşıyan tezi ile 1984 senesinde ‘İşletme Doktoru’ ünvanını aldı. 1980 senesinde, Marmara Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi'nde araştırma görevlisi, 1985 senesinde Yardımcı Doçent, 1988 senesinde Doçent, 1994 senesinde profesör oldu.  1992-95 seneleri arasında üniversitenin bünyesinde bulunan Orta Doğu ve İslam Ülkeleri Enstitüsü'nde müdür yardımcılığı görevini sürdürdü. Beykent Üniversitesi Rektör Yardımcılığı ve İİBF Dekanlığı görevlerinde bulunmuştur. 5 adet kitabı ve araştırma ve makaleleri vardır.

  Başbakanlık müsteşarlığı, çalışma ve sosyal güvenlik bakanlığı yapmıştır, ve son olarak Milli Eğitim Bakanlığı yapmaktadır.

 2. #2
  Misafir
  Guest  ömer dinçer öğretmenler tarafından pek sevilmiyor nedenine gelince pek onları motive edici gönülerini okşayan bir üslubu yok tam tersine eğtim sistemindeki bozukluğun sebebi olarak eğitimcileri görmekte nedense..+ Konuya Yorum Yap

Benzer Konular

 1. Ömer Dinçer Yeni Öğretmen Atama Sistemi Ayrıntıları
  By netg€z€r in forum Mevzuat & Haberler & Yönetmelikler
  Yanıtlar: 0
  Son Mesaj: 27-02-2012, 01:31 PM
 2. Ömer Dinçer Yeni Öğretmen Atama Sistemi Ayrıntıları
  By netg€z€r in forum Mevzuat & Haberler & Yönetmelikler
  Yanıtlar: 0
  Son Mesaj: 27-02-2012, 01:30 PM

Bu Konu İçin Etiketler

Bookmarks

Mesaj İzinleri

 • Yeni Konu Gönderebilirsiniz
 • cevap gönderebilirsiniz
 • Eklenti Gönderemezsiniz
 • Mesajınızı gönderemezsiniz
 •