Brezilya'da ise Sao Paulo taraftarları Luis Fabiano'nun imza töreninde 2003-06 yılları arasında oynayan eski yıldızları Lugano'nun ismini haykırarak deneyimli futbolcunun transfer edilmesini istedi46 bin Sao Paulo'lu Lugano diye bağırdı

Luis Fabiano için düzenlenen imza töreni, Lugano şova dönüştü. Brezilyalı taraftarlar, Başkan Juvencio'dan Fenerli futbolcuyu istedi

SEVİLLA'DAN Sao Paulo'ya transfer olan Luis Fabiano'nun imzasına Diego Lugano damgasını vurdu. Törene gelen 46 bin taraftar, organizasyonu bir anda Lugano çılgınlığına çevirdi. Sao Paulo taraftarları 2006'da F.Bahçe'ye satılan Uruguaylı için tezahürat yaptı.

'LUGANO, Lugano' diye tempo tutan Brezilyalılar, Fenerbahçeli yıldızın yeniden Sao Paulo'ya transfer edilmesini istedi.
MORUMBİ Stadı'ndaki törende Sao Paulo taraftarları Başkan Juvenal Juvencio'ya da büyük ilgi gösterdi. Tribünler, 'Lugano'yu getir' diye inleyip, Başkan Juvencio'dan F.Bahçeli futbolcuyu istedi.
baŞkan Juvencio basın toplantısında 'F.Bahçe'ye teklif yaptık fakat kabul edilmedi' dedi. Ancak 46 bin taraftarın isteği üzerine Juvencio, bir kez daha F.Bahçe'nin kapısını çalacağını ifade etti.