Aylardır sakattı... Ne zaman eski günlerine döneceği merak konusuydu, dün gece patladı. Avusturya'nın şifresini kıran Arda Turan, attığı gol sonrası basın tribününe doğru koşup, “Bunu da yazın” dedi.Futboluyla yıldızlaşması beklenirken özel hayatıyla gündeme gelen Arda Turan sonunda sahalara döndü... Galatasaray formasıyla beklentilerin uzağında kalan genç oyuncu, Avusturya ile oynanan kritik maça damgasını vurdu. İlk 11’de sahaya çıkan Arda Turan, Ay Yıldızlı ekibimizin ilk golüne adını yazdırarak kalitesini kanıtladı. Ancak Arda’nın attığı gol kadar sevinme şekli de görülmeye değerdi.

Emre abisini örnek aldı

Soluğu tıpkı Emre Belözoğlu gibi basın tribünü önünde alan Arda Turan, “Bunu da yazın” diyerek özel hayatına getirilen eleştirilere göndermede bulundu. Adı son dönemde sürekli Avrupa’nın devleriyle anılan Galatasaray’ın kaptanı, 90 dakika sonunda medyaya bu konuyla ilgili ekstra açıklamada ise bulunmadı.

‘Kimseyi hedef almadım’

A Milli Takım’ın Galatasaraylı yıldızı Arda Turan, attığı gol sonrasında yaptığı el hareketinin yanlış anlaşılmaması gerektiğini söyledi. Sarı-Kırmızılı ekibin kaptanı, “Ben futboldan keyif alıyorum. Oynayabilecek durumdaysam oynamaktan asla kaçmam. Bu hareketim kimseye karşı değildi. Kim üzerine almak isterse alır...” dedi.