Avusturya Milli Takımı Teknik Direktörü Didi Constantini ve oyunculardan Roman Wallner, Türkiye maçı öncesi açıklamalarda bulundu.Avusturya milli takımı yarın oynayacağı Belçika maçı için kampta bulunurken, 29 Mart'taki Türkiye maçı için ise "zor maç" yorumu yaptılar.

Teknik Direktör Didi Constantini ve Avusturya milli takımı oyuncularından Roman Wallner, 5nnnnn1k.com Spor Servisine yaptıkları açıklamada şunları söylediler:

DİDİ CONSTANTİNİ

"Şu an sadece Belçika maçına odaklanmış durumdayız. Zira bu maç gruptan çıkmamız için hayati önem taşıyor. Belçika maçından sonra Türkiye'yi düşüneceğiz. Grubumuzdaki takımların hepsi internasyonel takımların içinde en kaliteli olan takımlardan oluşuyor. Biz iyi bir hazırlık dönemi geçiriyoruz. Türkiye maçı bizim için kolay olmayacak. Zor maç bunun bilincindeyim."

ROMAN WALLNER (FC SALZBURG)

"Bizim için öncelikli olarak evimizde oynayacağımız Belçika maçı çok önemli. Belçika karşısında alacağımız sonuç gruptaki kaderimizi de belirleyecek. Ardından Türkiye maçımız var. Bu maç çok zor bir maç olacak bizim için. Türkiye güçlü bir ekip ve harika bir seyircisi var. İstanbul'da işimiz hiç de kolay değil. Ancak futbolda herşey olabilir. Biz de şansımızı zorlayacağız"