Galatasaray'ın bu seneki ideal 11'i, önümüzdeki sezon tarihe karışacak. Şu anda ilk 11'in değişmezi olan birçok isim, seneye Sarı-Kırmızılı takımda kalma fırsatına bile sahip olamayacak...

Robinson Zapata
Tam bir hayal kırıklığı. Hagi gittikten sonra ilk 11’de oynama şansı da kalmadı. Sezon sonunda gönderilmesine kesin gözüyle bakılıyor.

Hakan Balta
Son iki sezondur performansında ciddi düşüş var. Bir türlü toparlanamayan Hakan’ın Galatasaray’da kalabilmesi çok zor.

Sabri Sarıoğlu
Zaman zaman çok eleştirilse de hâlâ mevkiinde rakipsiz. Önümüzdeki sezon da 11’deki yerini koruyacak gibi görünüyor.

Servet Çetin
Zaman zaman verdiği demeçlerle teknik heyeti sıkıntıya sokan Servet, taraftarların en çok tepki gösterdiği isimlerden. Sezon sonu gönderilebilir.

Lucas Neill
Sözleşmesi sezon sonunda bitiyor. Taraftar çok sevdiği için yeni gelen yönetim büyük ihtimalle Avustralyalı’yı kadroda tutacak.

Yekta Kurtuluş
Savaşçı yapısıyla taraftarın kısa sürede beğenisini kazandı. Oyunun iki yönünü de oynayabiliyor. Seneye 11’in değişmezleri arasında yerini alabilir.

Lorik Cana
Bazı taraftarlar çok seviyor, bazıları ise gereksiz gördüğü kartlar nedeniyle olumsuz bakıyor. Hazır teklifler varken satılabilir.

Emmanuel Culio
Yeni gelen isimler arasında en iyi görüntü çizen oyuncu oldu. Ancak önümüzdeki sezon yedek kulübesinde iyi bir alternatif olabilir.

Colin Kazım
Aslında kendisinden beklenen patlamayı yapamadı ama takımda kalmasına kesin gözüyle bakılıyor. O da iyi bir yedek olacak.

Milan Baros
Sık sık sakatlansa da hâlâ takımın en golcü ismi. Onun yerine daha iyisini alacak mali gücü bulmak zor. Önümüzdeki sezon da takımın 1. golcüsü.

Arda Turan
Kaptan, Fenerbahçe maçının ardından yaptığı konuşmalarda ayrılık sinyali verdi. Sezon sonunda Avrupa kariyerine başlamaya hazırlanıyor.