Başkan Adnan Polat ile teknik direktör Gheorghe Hagi bugün masaya oturuyor. İkilinin buluşmasının ardından ayrılığın resmileşmesi bekleniyor.Yönetimin salı günü yaptığı haftalık olağan toplantı sonrası tamamen gözden çıkarılan teknik direktör Gheorghe Hagi’nin akıbeti bugün netleşecek. Başkan Adnan Polat, Rumen teknik adamla öğleden sonra biraraya gelerek, özel bir görüşme yapacak.

Tazminat konuşulacak
Polat’ın, kulübün içinde bulunduğu durumun ciddiyetini Hagi’ye aktarıp, tazminat konusunu gündeme getirmesi bekleniyor. İkilinin buluşmasının ardından, ayrılığın da resmen açıklanması bekleniyor. Cim Bom’da bu gelişmeler yaşanırken, Gheorghe Hagi’nin taliplileri de çıkmaya başladı.

İlk teklif Al Hilal’den
Suudi Arabistan’ın son şampiyonu Al Hilalv takımının Rumen hoca için devreye girdiği ve teklifte bulunduğu ileri sürüldü. Hagi’nin, teklifi değerlendireceği ve büyük bir olasılıkla da kabul edeceği ifade edildi. Hagi’nin ülkesi Romanya’daki ticari işlerinden ötürü yüksek miktarlarda paraya ihtiyacı olduğu gündeme gelmişti. Ve bu nedenle Al Hilal Kulübü’nün önereceği yüksek maaşa ‘hayır’ demesinin zor olduğu vurgulanıyor. Suudi Arabistan ekibinde halen Mirel Radoi adında Rumen bir oyuncu da forma giyiyor.