Dün birçok basın organında, Baros'un önce Culio'yla, ardından Pino'yla kavga ettiği haberleri yer almıştı. 3 oyuncu saat 17.00'de GS TV'de kameraların karşısına geçerek, aralarında hiçbir tartışma geçmediğini açıkladılar.Milan Baros’un, İstanbul B.B. maçının ardından Culio’yla kavga ettiği, ardından önceki günkü idmanda Pino’yla tartıştığı haberleri gündeme bomba gibi düşmüştü. Yönetim, dün 14.21’de siteden bir açıklama yaparak haberleri yalanladı. Ardından Baros, Culio ve Pino saat 17.00’de GS TV’de kameraların karşısına geçti. İşte futbolcuların konuyla ilgili açıklamaları:

Baros: Ben maç yüzünden kızgındım, hiçbir futbolcuya değil. Gazete ortada olmayan bir problemi bulmaya çalıştı. Ben hiçbir zaman Pino’ya ya da Culio’ya bir şey söylemedim. Yazılanlar tamamen şaçmalık. Ben performansa kızgındım. Maçın ardından Culio geldi ve sakinleşmemi söyledi. Benim Türk basınına saygım sonsuz. Olmamış şeylerin yazılmasına çok üzülüyorum. Ortada olmayan şeyleri de yalan üreterek yazabiliyorlar.

Culio: Ne yüzümde ne de başka bir yerde yara bere yok. Çıkartılan haberlerin tamamı yalan. Böyle bir mağlubiyetten sonra sinirlenilmesi de normal. Maçın ardından ben Baros’un yanına giderek sakinleştirdim ve telkin etmek istedim. Başka da bir şey olmadı kesinlikle.

Pino: İşler istendiği gibi gitmediğinde bu tip haberler her yerde çıkabiliyor. Ama bu haberler tamamen yalan. Biz aramızda bir sorun olmadığını göstermek için buradayız. Ben antrenmandan önce kendimi iyi hissetmiyordum ve hocamdan izin alarak eve gidip dinlendim. Bizim en büyük görevimiz Gaziantepspor maçına hazırlanmak ve oradan alacağımız galibiyetle iyi bir yola girmek.