Zengin içeriği, ilginç haber ve fotoğrafların yanı sıra tüm şubelerimizin faaliyetleri, derneklerimizle ilgili haberleri kapsayan sayfaları ve taraftarımızın merakla beklediği Fenerbahçe Gazetesi'ni seçkin bayilerde ve Fenerium Mağazalarında bulabilirsiniz..
Ayrıca gazetemizde yayınlanan, Fenerbahçe ile ilgili tüm güncel haber ve özel fotoğrafları yeni tasarımıyla okuyucularımızın hizmetine giren internet sitemizde bulabilirsiniz… www.fenerbahcegazetesi.com


* Fenerbahçe Gazetesi'nin bu ay yayınlanan 87. sayısının kapağını Fenerbahçe Futbol A Takımının başarılı savunma oyuncusu Joseph Yobo ile Genel Yayın Yönetmenimiz, Atila BARTIN'ın gerçekleştirdiği röportajı süslüyor. "Şampiyonluk için takım ruhumuz yeter" başlığı ile verilen röportajda Joseph Yobo, Fenerbahçe'nin şampiyonluk yolunda önemli işler yaptığını anlatıyor.


* Fenerbahçe Spor Kulübü Başkanı Sayın Aziz YILDIRIM, her ay olduğu gibi bu ay'da yazdığı yazısı ile yine ses getirecek.. Başkanımız "Bu skandalı örtbas edemezsiniz" başlıklı yazısında, tüm taraftarlarımıza seslenmektedir. Gazetemizde mutlaka okuyunuz..


* Efsane futbolcumuz Cemil TURAN, Gazetemizdeki köşesinde "Sihirli değnek" başlıklı yazısında Fenerbahçe'nin ikinci devrede takım ruhunu yeniden kazanmasından bahsetmektedir. Mutlaka okuyunuz..


* "Fenerbahçe'yi Fenerbahçe yapanlar" sayfamızın editörü Eyüp KARADAYI'nın bu ayki konuğu, Fenerbahçe'ye futbolcu olarak büyük hizmetler veren Alaaddin BAYDAR.. "O Fenerbahçe tarihinin en büyük golcülerinden birisi idi…" başlığı ile sizlere lanse ettiği bu büyük efsanenin, ilginç anı ve yaşam öyküsünü gazetenizde bulacaksınız..
* Genel Yayın Yönetmenimiz Atila BARTIN'ın bu sayımızdaki "İlahi adalet…" başlıklı köşe yazısında, Fenerbahçe futbol takımının göstermiş olduğu başarılardan bahsediyor. Keyifle okuyacaksınız..


* "Şşşt, şşşt Fenerbahçe geliyor!..." başlıklı yazısıyla gazetemizde görüşlerini sizlerle paylaşan yazarımız Onur BELGE, Fenerbahçe'nin ikinci devredeki başarısının değerlendirmesini yapmıştır. Mutlaka okuyunuz..
* Yazarımız Bedri BAYKAM, "Ordinaryus'tan her maça galibiyet parolası" başlıklı yazısı ile görüşlerini sizlerle paylaşmıştır. Keyifle okuyacaksınız…
* "Fenerbahçe uçuşa geçti" başlığı ile Süper Lig'in ikinci devresinde Fenerbahçe'nin 6'da 6 yapması ile ilgili Ercan BOSTANCIOĞLU imzalı derleme yazımızı mutlaka okuyunuz..


* "Derbilerin Kralı Fenerbahçe" başlığı ile verdiğimiz derleme yazıda sizlere Fenerbahçe'nin son yıllardaki performansıyla, derbilerde ezeli rakiplerine büyük fark attığını Saygınhan ÇELİK imzası ile veriyoruz… Mutlaka okuyunuz…


* Fenerbahçe'nin bir döneme damgasını vurmuş futbolcularından 'Bulgar' lakaplı Mehmet Hacıoğlu ile gerçekleştirdiğimiz röportajda efsanenin Fenerbahçe aşkını nasıl dile getirdiğini göreceksiniz. "Keşke Fenerbahçe'den kopmasaydım" başlığı ile Gazetemizde yer alan röportajı, Atila BARTIN imzasıyla sizlere sunuyoruz.


* Fenerbahçe Spor Kulübü Yüzme Şubesi, katıldığı 1. Leyla Asım Turgut Yüzme Şampiyonası'nda 5 kategoride birinci olarak, şampiyonayı lider tamamladı. Arkadaşımız Atilla SERTBAKAN'ın hazırladığı bu yazıyı mutlaka okuyunuz.


* "Bir başkadır kalbimdeki Fenerbahçe" başlıklı yazımızda işadamı Ahmet Saim Tınarlı'yı ve Tınarsoy Group'u sizlere tanıtıyoruz.. Serpil YAĞLI'nın kaleme aldığı bu röportajı mutlaka okuyunuz..


* Fenerbahçe Ülker Basketbol Takımının Teknosa Türkiye Kupası'nı kazarak ikinci kez üst üste bu kupayı müzesini götürdüğünü anlatan yazımızı keyifle okuyacaksınız. Saygınhan ÇELİK'in hazırlamış olduğu bu yazıda tüm bilinmeyenlerini bulacaksınız.
* Fenerbahçe Erkek Voleybol Takımının kötü günleri atlatacağına dair açıklama yapan antrenör Castellani ve oyuncular Ersin Durgut, Arslan Ekşi, Ramazan Serkan Kılıç, arkadaşımız Saygınhan ÇELİK'in "Voleybolda umuda yolculuk" başlığı ile sizlere sunduğu bu yazıyı mutlaka okuyunuz…


* Bu sayımızda, A2 Takımının uçan kalecisi Alper Piliç'in "A2'de kalede sıkıntı yok" başlığı ile arkadaşımız Atilla SERTBAKAN'ın, Alper Piliç ile gerçekleştirmiş olduğu bu röportajı mutlaka okuyunuz…


* "Dünyanın ilk kıtalararası etaplı bisiklet turu" başlığı ile sizlere sunduğumuz ve Rüştü ŞENKARDEŞ imzalı bu yazıyı mutlaka okuyunuz.


* Duayen gazeteci-yazar Eyüp KARADAYI, "Bunları Biliyor musunuz ?.." başlıklı köşesinde, her zaman Fenerbahçe ve Dünya sporu ile ilgili ilginç anekdotları arayıp-buluyor ve sizler için kaleme alıyor.. Bu sayımızdakileri de ilgiyle okuyacağınızı umuyoruz..


* "Fenerbahçe Avrupa standartlarına ulaşıyor" başlıklı yazımızda sizlere Fenerbahçe Eğitim Kurumları'nın yapmış olduğu atılımlardan bahsediyoruz. Mutlaka okuyunuz…
* "Maddelerle Fenerbahçe" başlıklı yazısıyla gazetemize görüşlerini sizlerle paylaşan yazarımız Kadir BIYIKLI, Fenerbahçe'nin ikinci devre değerlendirmesini yapmıştır. Mutlaka okuyunuz..


* "Avrupa şampiyonluğuna kim çelme taktı?" başlıklı yazısıyla gazetemizde görüşlerini sizlerle paylaşan yazarımız Jak BENZONANA, Fenerbahçe Bayan Basketbol takımının Avrupa mesaisinin değerlendirmesini yapmıştır. Mutlaka okuyunuz..


* Fenerbahçe'nin unutulmaz başkanlarından Faruk ILGAZ, "Fenerbahçe'nin lastik lakaplı kalecisi, Şükrü ERSOY" başlıklı yazısı, Fenerbahçe'nin efsane futbolcusunun hafızalarda yer edişini açığa çıkarıyor. Faruk ILGAZ'ın kaleme aldığı yazıyı ilgiyle okuyacaksınız..


* Tecrübeli gazeteci Düşvar İYİİŞ'in "Şanlı tarihin altın yaprakları" başlıklı köşesini ilgiyle izlediğinizi biliyoruz. Keyifle takip ettiğiniz bu yazı dizisine bu ayki sayımızda "Dört gollü şampiyonluk" başlığı ile devam ederek, kazanılan şampiyonluklara değinecektir..


* Fenerbahçeli atletlerin krosta Avrupa şampiyonu olması ile ilgili Fenerbahçe'nin atletizmdeki başarısına değindik. Yaşar ERKAN'ın bu yazısını mutlaka okuyunuz…


* Yazarımız Hasan YILMAER, "Hesap meselesi" başlıklı yazısı ile görüşlerini sizlerle paylaşmıştır. Fenerbahçeli bayan sporcuların başarılarına değinilen bu yazıyı keyifle okuyacaksınız…


* Kaptan Alex'in 2 yıl daha Fenerbahçe ile sözleşme imzalaması ile ilgili "Büyük Kaptan Alex, 2 yıl daha Fenerbahçe'de" başlığı ile arkadaşımız Rıdvan BİRTEK'in sizlere sunduğu bu yazıyı mutlaka okuyunuz..


* Aramıza yeni katılan yazarımız Uğur böceği lakaplı Yalçın ÖZDEN'in kaleme aldığı "Kürekçinin komiği" başlıklı yazısını ilgiyle okuyacaksınız.


* Yazarımız İsa PAK'ın kaleme aldığı "Kaynayan suya tat veren" başlıklı yazısını ilgiyle okuyacaksınız.


* Futbol topuna gönül verip, yarım asırdır peşin¬den koşan, emektar milli şair-futbolcumuz İsmail KURT'un şiir kitabı "Futbol topuna nameler" de yazdığı dizeleri her hafta olduğu gibi bu haftada sizlerle paylaşmak istedik.. "Cenneti arama cennet evinde" isimli şiirini beğeniyle okuyacaksınız.


* Ateş böceği Ercan BOSTANCIOĞLU, yine kendisine has üslubuyla çizdiği bulmaca ile gazetemizin okurlarını düşündürürken, öte yandan da sizleri eğlendirecek.. Ayrıca "Hey gidi günler hey" köşesindeki ilginç anısını keyifle okuyacaksınız..


* Gazetemizde yazılarını okumakta olduğunuz yazarlarımız; Eyüp KARADAYI, Bedri BAYKAM, Cemil TURAN, Selçuk YULA, Köksal ÖZBEK, Atila BARTIN, Sertaç KAYSERİLİOĞLU, Dr. Sedat HAYRAN, Rıdvan BİRTEK, Rüştü ŞENKARDEŞ, Kadir BIYIKLI, Jak BENZONANA. Selahattin GÜLDÜRMEZ, Ercan ALPER,Yaşar ERKAN ve Serpil YAĞLI'nın yanı sıra, yazılarıyla gazetemizin köşelerini süsleyen duayen gazeteci Hasan YILMAER' den sonra, güçlü kalemler; Hakkı YALÇIN, Ali GÜMÜŞ, Ali Sami ALKIŞ, Naci ARKAN, Onur BELGE, Düşvar İYİİŞ, Turan SOFUOĞLU ilginç yazıları, değerli karikatürist arkadaşımız Salih KÜTÜKÇÜ de çizgileriyle sizlerle beraber olacak..


* Bunların dışında, çeşitli branşlarımızın faaliyetleri ile yurdun ve dünyanın çeşitli bölgelerinde kurulu Fenerbahçeliler Dernekleri'nin aktiviteleri, sosyal içerikli etkinliklerini,spor okullarının faaliyetlerini yine Fenerbahçe Gazetesi'nde izleyebilirsiniz..

*Fenerbahçe Gazetesi İmtiyaz sahibi ve Genel Yayın Yönetmeni Atila BARTIN ile Yazı İşleri Müdürü ve Yayın Koordinatörü Eyüp KARADAYI'nın yönetiminde, Haber Müdürlüğünü Uğur Onur URHAN'ın ve İstihbarat Şefliğini Saygınhan ÇELİK'in üstlendiği, Genel Koordinatör Cemil TURAN denetiminde ve Halkla İlişkiler departmanı sorumlusu Serpil YAĞLI'nın katkılarıyla hazırlanan, her sayısı ses getiren ve okurlarının büyük beğenisini kazanan Fenerbahçe Gazetesi, Fenerbahçelilerin gözü, kulağı ve sesi olmaya devam ediyor.. Gazetemiz, taraftarla bütünleşerek ve onlardan aldığı güçle Fenerbahçe' nin bilinmeyen ve merak edilen yanlarını tanıtmaya devam edecektir..


* Fenerbahçe Gazetesi, büyük gazete bayilerinin yanı sıra, yurtiçindeki ve yurtdışındaki Fenerbahçe Dernekleri ile Fenerbahçe Futbol Okulları ve Fenerium mağazalarında düzenli satılmaktadır..


ÖNEMLİ UYARI


Fenerbahçe Gazetesi`ne abonelik ve diğer görüşmeler sadece; "Fenerbahçe Spor Kulübü Dereağzı Lefter Küçükandonyadis Tesisleri, Kalamış-İstanbul " adresindeki merkezden, 0216 348 89 00 no.lu telefondan ve web sitemizden yapılmaktadır: "www.fenerbahcegazetesi.com" Bunun dışında abonelik sistemimiz yoktur..
Gazetemizi bulamayan taraftarlarımız, detaylı bilgi için 0216 348 89 00'dan yardım alabilirler. Ayrıca `info@fenerbahcegazetesi.com` adresine e-posta atabilirler.