McCoughtry'den şok suçlama!
Fenerbahçe Bayan Basketbol takımının yıldız oyuncularından McCoughtry, antrenör Ratgeber'i twitter hesabından yazdığı mesajlarla topa tuttu.

Fenerbahçe Bayan Basketbol takımının yıldız oyuncularından Angel McCoughtry'den takımın antrenörü Laszlo Ratgeber hakkında şok suçlama!

Amerikalı oyuncu Mc Coughtry, mikro blog sitesi twitter'daki hesabından hocasını adeta topa tuttu. McCoughtry, Macar hocası Ratgeber'i ırkçılık yapmakla suçladı.

Bu sezon sıkıntılı günler yaşayan ve iki yıldızı Diana Taurasi, Penny Taylor'u Hacettepe Üniversitesi Türkiye Doping Kontrol Merkezi'nin büyük skandalıyla kaybederek kriz içine giren Fenerbahçe Bayan Basketbol şubesi Angel McCoughtry'nin yaptığı bu açıklama ile yeni bir kriz ile karşı karşıya kalmış oldu.

Öte yandan Angel McCoughtry yazdığı tvitlerin tepki toplamasından bir süre sonra silmesi dikkatlerden kaçmadı. Angel sosyal paylaşım sitesi Facebook hesabı üzerinden de yazdığı bu mesajları daha sonra sildi...

İşte Angel'ın o mesajları...

(WNBA’de oynayan Renee Montgomery’e cevap veriyor)[attachment=278]
"Koç dünkü maçta beni 2. yarı oynatmamasının nedeni olarak -Korkuyorum, sen 25 sayı atardın ama biz yine de kaybederdik- dedi. Aptalca bir bahane..."


[attachment=279]
"Bunu burada söylemek istemezdim ama hoca ciddi anlamda ırkçı!"[attachment=280]
"Gerçekten uzuuuuuun hikaye. Açıkça şunu söyleyebilirim ki; koç siyahi oyunculara adil davranmıyor..."

Fenerbahçe Bayan Basketbol takımı Cumartesi günü oynanan maçta Türkiye Kadınlar Basketbol Ligi play-off çeyrek final ilk maçında Samsun Basketbol'u 75-66 yenerek, 1-0 önde başladığı seride durumu 2-0 yapmıştı. McCoughtry bu maçta 11 sayı kaydederken 2.yarı süre almamıştı.