+ Konuya Yorum Yap
Sonuçlar 1 den 2 in 2

Konu: Aziz Yıldırım'ın Çılgın Projesi Nedir ? Fenerbahçe Partisi ? Fenerbahçe Bank ?

                  
   
 1. #1
  Super Moderator
  Katılım Tarihi
  Feb 2011
  Mesajlar
  802

  Aziz Yıldırım'ın Çılgın Projesi Nedir ? Fenerbahçe Partisi ? Fenerbahçe Bank ?
  Varan 1 Fenerbahçe Partisi

  Yurt gazetesinin haberine göre...

  "Daha önce, Fenerbahçe Başkanı Aziz Yıldırım'ın "İki çılgın projesi"nden birini açıklamış, Fenerbahçe Partisi'ni ilk defa duyurmuştu. "İmzaları atılan" ve iki hafta sonra açıklanacak Aziz Yıldırım'ın hazırladığı ikinci çılgın proje ise, bir banka ile ortak yürütülecek. Fenerbahçe taraftarları tüm bankacılık işlemlerini, tek hesap açarak yapabilecek. İşlemlerden oluşacak katma değer banka ile bölüşülecek!..

  Fenerbahçe Başkanı Aziz Yıldırım, tutukluluk sürecinin sona ermesinden hemen sonra katıldığı ilk Yüksek Divan Kurulu toplantısında yaptığı önemli açıklamalar arasında "İki çılgın proje" sözleri büyük heyecan yaratmıştı. Biz bu projeye kısaca "Fenerbahçe Partisi" dedik. Yıldırım, Fenerbahçe parti örgütlenmesindeki şemayı aynen uygulayarak, Fenerbahçe taraftarlarını tüm Türkiye'de organize edip, "taraftar üyeler"den toplayacağı giriş ve yıllık aidatlarla dünyanın en büyük kulübü olmayı hedefliyordu.

  AÇIKLAMAYI BEKLEDİK

  Sonrasında 8 gün sonra Fenerbahçe Başkanı Sayın Aziz Yıldırım, bir televizyon proğramına çıkıp bu projeyi açıkladı. Ama ikinci çılgın proje için sadece "Bütün imzalar atıldı. Bir ay sonra açıklayacağız. Şu anda teknik altyapı çalışmalarımız başladı. Bitmesini bekliyoruz" dedi ve konu hakkında başka hiçbir açıklama yapmadı. Biz o gün de çılgın projeyi biliyorduk. Ama yazmadık. Başkanın açıklamasını tercih ettik. Ama Yıldırım açıklama tarihini ileriye attı.

  DAHA FAZLA DAYANAMADIK

  Biz durmadan aslını öğrenmek için çok çalıştık. Nitekim bu konuda bir haber bile çıktı önemli bir gazetede. Daha doğrusu bir iddia. Ama o haber doğru değildi. Fenerbahçe inşaat işine girmiyordu. İşin aslı başkaydı. Daha fazla bekleyemedik. Haberi açıklamaya karar verdik. Şimdi açıklayacağımız çılgın projeye biz bu defa "fenerbank" demeyi uygun bulduk. Hayır Fenerbahçe doğrudan bir banka kurmayacak ama, bankacılık sektörüyle ortaklığa girecek. Nasıl mı?... Açıklayalım o halde.

  Varan 2 Fenerbahçe Bank


  FENERBAHÇELİ HESABI

  Fenerbahçe yönetimi, bir banka ile anlaştı. Bu anlaşmaya göre Fenerbahçe taraftarları, bankada Fenerbahçeli hesabı açtıracaklar ve tüm bankacılık işlemleri bu hesap üzerinden yürütebilecek. Vadeli-vadesiz hesap açma, kredi kartı işlemleri ve akla gelen her türlü bankacılık hizmeti, Fenerbahçe kulübüyle yapılan anlaşma uyarınca avantajlı olarak taraftarlara sunulacak. Ayrıca Şükrü Saracoğlu Stadı'na girişten itibaren bu hesap sahipleri için avantajlar sunulacak.

  ÇOK BÜYÜK AVANTAJLARI VAR

  Fenerbahçe mudileri için bankanın çeşitli şirket ve kurumlarla yapacağı anlaşmalar uyarınca, önemli avantajlar da sağlanacak. Fiyat indirimleri, kredi kartlarına fazladan puan yüklemeler bu avantajların bazıları olacak. Ayrıca Fenerbahçeli hesabı açanlar için en büyük hizmet ise stadın hemen yan tarafında kurulacak (Lisenin olduğu alana) AVM'de geçerli olacak. Zaten hemen herkesin en az bir banka ile çalıştığı düşünülecek olursa, Aziz Yıldırım'ın taraftar portföyünü, banka müşterisi haline çevirmesi halinde hem banka, hem de Fenerbahçe kazanmış olacak.
 2. #2
  Er
  Katılım Tarihi
  May 2012
  Mesajlar
  0  memnuniyitle süper ticari zeka var adamda, işte fenerbahçelilik bu herşeyi biz başlatırız diğerleri bizi taklit eder sadece ( stad yapımı, fenerium fener tv ve daha niceleri)+ Konuya Yorum Yap

Benzer Konular

 1. Yanıtlar: 2
  Son Mesaj: 05-07-2011, 11:29 PM
 2. Yanıtlar: 0
  Son Mesaj: 11-03-2011, 02:15 PM

Bu Konu İçin Etiketler

Bookmarks

Mesaj İzinleri

 • Yeni Konu Gönderebilirsiniz
 • cevap gönderebilirsiniz
 • Eklenti Gönderemezsiniz
 • Mesajınızı gönderemezsiniz
 •