Bir cep telefonundan daha fazlası olan Samsung’un yeni Galaxy 551’i Android 2.2 platformu ile tam anlamıyla sosyalleştiren bir araçtır ve sosyal etkileşimlerinize yeni bir boyut kazandırır. Telefonun kızaklı ve dokunmatik yapısı, farklı amaçlar için farklı kullanım olanakları sunar. Samsung Apps uygulamalarıyla cep telefonunuzla yapamayacağınız şey yok.Yazma Şekliniz Size Kalmış
Dokunmatik ekran, gezinmeyi sezgisel anlamda kolaylaştırdığı gibi uygulamaların dahil olduğu cep telefonu özelliklerine ulaşmayı da kolaylaştırır. QWERTY klavye uzun metinlerin yazılması için idealdir. Bilindik QWERTY modeli kullanıcılara düğmelerin nerde olduğunu tahmin etmelerinde yardımcı olur çünkü her harfe atanmış tuşlar vardır.

Bağlantıda Olun
Tek durak sosyal merkez, birine e-posta gönderdiğinizde, SMS ya da MMS ilettiğinizde, SNS üzerinden bağlantı kurduğunuzda ya da Anlık Mesajlaşma başlattığınızda tüm bu sosyal iletişim araçları için gideceğiniz tek yerdir. Sosyal merkez, tüm iletişiminize erişmek, onu düzenlemek ve görmek için tek bir yere bakmanıza olanak sağlar. Ayrıca takvimlerin, Google hizmetlerinin tamamıyla senkronize olarak, bu hizmetlere erişebilmesi mobil iletişim ve etkileşimi hiç olmadığı kadar kolaylaştırır.

Samsung Apps İle Seçeneklerinizi Artırın
Samsung Appstore üzerinden indirebileceğiniz uygulamalarla cep telefonunuzun fonksiyonelliğini artırabilirsiniz. Yükleyeceğiniz uygular telefonunuza farklı özellikler ve yetenekler ekleyecektir.

Yaz ve Git
Bir mesaj oluşturun ve gönderim şeklini, alıcıyı, SNS için Evrensel metin düzenleyiciyi, takvimi, notu veya kısa mesajı seçin.

3 Megapiksel Kamera
3 Megapiksel kamera ile inanılmaz kareler yakalayın. Video çekin ve sevdikleriniz ile paylaşın.

Dünyayı Keşfedin
Cep telefonunuzdan farklı yerleri keşfetmenin keyfini çıkarabilirsiniz. Google Maps ile nerede olduğunuzu görün, GPS altyapısını kullanan uygulamalar ile konum tabanlı servisleri kullanın.

Geliştirilmiş ActiveSync
Geliştirilmiş ActiveSync ile telefonunuzu senkronize edin.

AllShare
Multimedya dosyalarını PC ve TV ile sorunsuz bir şekilde, kablosuz olarak paylaşın. (Bu özellik destekleyen bir PC ve TV gerektirir.)