Kusursuz görüntü kalitesi, hızlı bağlantı

4,0” SUPER AMOLED (Aktif-Matriksli Organik Işık Yayan Diyot) ekranla en kaliteli görüntünün keyfini çıkarın. Yüzde 80 daha az ışık yansıması ile beğendiğiniz içeriği doğrudan güneş ışığı altında bile izleyebilir ve keskin, net görüntünün tadını çıkarabilirsiniz. 1Ghz işlemci,8 GB dahili bellek ve Kablosuz Bağlantı (Wireless Tethering) işlevi ile nereye giderseniz gidin bağlantınızı korumak için ihtiyaç duyduğunuz hız, alan ve erişim avucunuzun içinde.

Zengin Multimedya İçerikleri
Bırakın zengin medya içeriği çevrenizi her zamankinden daha da çok sarsın. Okuma keyfinizi Aldiko e-kitap uygulaması ile artırın. Samsung Android Market üzerinden oyun içeriklerine kolaylıkla ulaşın ve en üstün resim kalitesinin keyfini çıkarın. HD görüntüler kaydedin ve bunları doğrudan DLNA destekli TV'nizde HD kalitesiyle oynatın; hem de telefonunuzu uzaktan kumanda olarak kullanarak!

Samsung ARound Me augmented reality
GALAXY S'in Tele Atlas® destekli Layar Tarayıcısını kullanarak, gerçek dünyayı gerçek zamanlı dijital bilgilerle izleyin. Tele Atlas sayesinde, köşede duran trenin nereye gittiği veya sokağın karşısındaki kafeyle ilgili müşteri yorumları gibi ilgilendiğiniz konuları yerinizden kıpırdamadan öğrenin. Tek yapmanız gereken telefonun kamerasını seçtiğiniz yönde tutmak ve bilmeniz gereken her şeyi ekrandan okumak.
Belgeleri kolaylıkla düzenleyin
Kayıtlı belgelerinize hareket halindeyken de erişebilir ve bunları güncelleyebilirsiniz. ThinkFree Office Mobile uygulaması sayesinde Word, Excel ve Powerpoint belgelerinize resim ekleyebilir ve metinleri düzenleyebilirsiniz.

Navigasyon
Bırakın Samsung GALAXY S yardımcı pilotunuz olsun. Samsung GALAXY S Google Haritalar ™ uygulamasını kullanarak size farklı görünüm sunar; gerçek cadde görünümü ve uydu görüntüsü.
Google, Google logosu, Google Haritalar ve Gmail, Google, Inc. TeleAtlas® Map Data'ya ait ticari markalardır © 2009
Sosyal hayatınız tek merkezde toplandı

GALAXY S’in Integrated Contacts (Tümleşik Rehber) işlevi e-posta ve SNS bağlantılarınızı tek bir telefon defterinde toplayarak, arkadaşlarınızın durum güncellemelerine ve yeni ekledikleri fotoğraflara doğrudan telefonunuzdaki Kişiler uygulaması üzerinden göz atmanıza olanak tanır. Social Hub Inbox (Sosyal Ağ Gelen Kutusu) sayesinde ise aldığınız ve gönderdiğiniz tüm mesajları kontrol edebilirsiniz. Ayrıca Google™ ve Facebook takvimlarinizi telefonunuzdaki Takvim uygulaması ile bütünleştirebilirsiniz.

Sosyal Ağın Premium servis konumuna yükseltilmesi işlemi ülkeye ve hizmet sağlayıcıya göre değişir. Google, Google, Inc.'e ait bir ticari markadır.
Swype ile süper hızlı metin mesajları

Swype ile mesaj yazma hızınız dakikada 40 kelimeye kadar yükselecek. Entegre zekası ile parmağınızın klavye üzerindeki hareketlerini takip eden Swype sayesinde her tuşa tam olarak basmanıza gerek bırakmaz. Tek yapmanız gereken parmağınızı yazmak istediğiniz kelimenin harfleri üzerinde şöyle bir gezdirmek; gerisini Swype halleder. Dahası; Write & Go (Yaz-Gönder) uygulaması sayesinde, Swype yöntemiyle girdiğiniz bir mesajı not defteri üzerinden doğrudan SNS, SMS, E-posta, Takvim veya Kısa Not uygulaması ile gönderebilirsiniz.
Tüm cihazlarınız uyum içinde

Dijital kütüphanenizi kullanım şeklinizde devrim yaratın. Evdeyken AllShare™ uygulamasını kullanarak tüm dijital içeriklerinizi DLNA üzerinden her türlü Samsung DLNA-sertifikalı® ve diğer DLNA-sertifikalı® cihazlarla paylaşarak özgürlüğün ve esnekliğin keyfini çıkarın.