Samsung GALAXY Ace mobil deneyimi yepyeni bir seviyeye çekiyor! İnce, kompakt boyutundan baştan çıkarıcı kıvrımlı kenarlarına kadar, bu cep telefonu ile zarafet teknolojiye dahil oluyor. Bu cep telefonu, Android Market üzerinden indirilebilecek oyundan yaşam tarzı uygulamalarına neredeyse her şeyi yapmaya hazır. Arkadaşlarınızla Sosyal Ağ hesapları üzerinden de iletişimde kalın! GALAXY Ace, ister sorunsuz web taraması ister hızlı veri işlemesi olsun, üstün performans için gerekli olan tüm donanımı sunar.


Hem Minimal Hem Sofistike Tasarım
GALAXY Ace tasarımda minimal bir yaklaşım sergiliyor, bunun sonucu ise büyüleyici, sofistike bir cep telefonu. Pürüzsüz kıvrımlı kenarları ve ince, kompakt tasarımıyla, parmaklarınızın arasında tutmak bir keyif haline geliyor, tıpkı geniş 3,5” HVGA ekranını seyretmenin bir zevk olduğu gibi.

Sınırsız Eğlenceye Sahip Bir Ortam
Android Market’te bulunan yaklaşık 100 000 uygulama ile, cep telefonunuzun yapabileceklerinin bir sınırı yok. GALAXY Ace’in yeteneklerini yükleyeceğiniz uygulamalarla artırabilirsiniz. (Android Market uyumluluğu güncelleme ile aktif olacaktır)

Mükemmel Social Hub
GALAXY Ace, telefon defteriniz, anlık mesajlaşma, e-posta ve SNS için bir sayfalık tam entegre bir düzen sunuyor. Düzeninizi tam istediğiniz şekilde özelleştirmeniz için, Bilgi, Geçmiş, Aktivite ve Ortam şeklindeki dört ayrı biçime göre de kişilerinizi düzenleyebilir ve görüntüleyebilirsiniz.

Hızlı Quicktype
GALAXY Ace, ne yazmaya çalıştığınızı anlamak için parmağınızla yaptığınız noktaları birleştiren akıllı bir arabirim olan SWYPE Quicktype özelliğine sahiptir. Parmağınızı tuş takımında harften harfe tek bir akıcı hareketle hareket ettirdiğinizde, cep telefonu ne söylemek istediğinizi tam olarak algılar!


Harika Performans için Harika Donanım
GALAXY Ace, sorunsuz web taraması, indirme işlemleri ve daha fazlası için ihtiyacımız olan her şeyle birlikte tam donanımlı olarak gelir. 800 MHz güçlü işlemcisi ve Wi-Fi ile, web’de sörf yapabilir, eklentileri hızlıca indirebilir ve arkadaşlarla içerik paylaşımında bulunabilirsiniz. Birden çok görevi yürütmek çocuk oyuncağına dönüşür, böylelikle her şekilde daha çok eğlenebilirsiniz.

ThinkFree
ThinkFree ile Microsoft Word / Excel / Powerpoint belgelerini görüntüleyin, düzenleyin ve bu belgeleri oluşturun.

Sesli Arama
Sesli Arama, yazmak yerine konuşarak internet üzerinden arama yapmanıza izin verir.

Samsung küçük ve orta seviyedeki akıllı telefon severleri daha fazla üzmemek için yeni Android dörtlüsünü piyasaya sürdü. Şu ana kadar çıkardığı en iyi dörtlü bu. Samsung GALAXY Ace S5830 candybar tasarımı 2 kat büyük ve rahat tuş takımı sayesinde tam bir Samsung görüntüsüyle sizlerle. 3.5 inçlik ekranı 320x 480 pixel çözünürlüğü ile adeta ben burdayım diyor ve dörtlü içersinde açık ara farkla en iyi çözünürlük onda desek yeridir. 800 MHz Qualcomm işlemcisinden çokta uçuk şeyler beklemeyin tabi. İşini standart özelliklerle yapar ve sizide üzmez Aslına bakarsanız, Ace orta seviye standartlarında oldukça iyi hatta mükemmel bile diyebiliriz. Büyük ihtimalle fiyatları LG Optimus One‘a göre çok uçuk olmazsa onu satışlarda geçmesi çok kolay gibi gözüküyor.