Harika 4,0” SUPER Clear LCD ekranıyla zengin multimedya içeriği parmaklarınızın ucunda. Galaxy S I9003 ile akıllı bir hayatın kapılarını aralayın.
Parlak, hızlı ve her zaman bağlı

4,0” SUPER Clear LCD ekranıyla benzersiz görüntüleme deneyiminin keyfini çıkarın. Daha az yansıtma oranı ile favori içeriğinizi gün ışığında izleyerek canlı ve net görüntülerin keyfini çıkarın. 1 Ghz işlemci, 4 GB dahili kullanıcı hafızası ve Kablosuz Bağlantı ile hıza,depolama alanına ve gezindiğiniz yerlerde bağlantıya ihtiyaç duyduğunuz her an erişime sahip olun.
Zengin İçerik Dünyası.

Zengin medya içeriği dünyasında kaybolun, daha önce hiç olmadığı kadar. Aldiko e-kitap ile okuma deneyiminizi zenginleştirin. Android Market™* ‘den, oyun içeriğine kolayca erişin. HD kalitesinde video kaydedin, TV’nizde HD kalitesinde oynatın.* Android Market güncelleme ile aktif olacak. Android Market Google, Inc.ticari markasıdır.
Samsung ARound Me augmented reality

GALAXY S'in Tele Atlas® destekli Layar Tarayıcısını kullanarak, gerçek dünyayı gerçek zamanlı dijital bilgilerle izleyin. Tele Atlas sayesinde, köşede duran trenin nereye gittiği veya sokağın karşısındaki kafeyle ilgili müşteri yorumları gibi ilgilendiğiniz konuları yerinizden kıpırdamadan öğrenin. Tek yapmanız gereken telefonun kamerasını seçtiğiniz yönde tutmak ve bilmeniz gereken her şeyi ekrandan okumak.
Belgelerinizi rahatça düzenleyin

Kayıtlı belgelerinize erişin ve hareket halindeyken bile güncelleyin. ThinkFree Office Mobile sayesinde Word, Excel ve Powerpoint belgelerinize görüntü ekleyebilir ya da metinleri düzenleyebilirsiniz.
GPS

Google Maps ile nerede olduğunuzu bilin, asla kaybolmayın. Yükleyeceğiniz GPS uyumlu uygulamalarla çevrenizde olanlardan haberdar olun. Konumunuzu arkadaşlarınız ile paylaşın.

* Google, Google logosu ve Google Maps Google, Inc.
Sosyal hayatınız tek bir noktada

GALAXY S’in Entegre Kişiler özelliği e-posta ve SNS kişilerinizi tek rehbere taşıyor, arkadaşlarınızın durum güncellemelerini ve yeni eklenen fotoğraflarını Rehberinizden kontrol etmenize olanak sağlıyor. Social Hub Inbox sayesinde gelen ve giden tüm mesajlarınızı yönetebilirsiniz. Ayrıca Takvim ile Google™ ve Facebook takvimlerinizi birleştirin.

Social Hub’dan Premium servisine yükseltme işlemi, ülkeye ve telefon operatörüne göre değişmektedir. Google Google, Inc. ticari markasıdır
Swype ile daha hızlı yazın

Swype ile yazı yazma hızınızı artırın.. Her bir harfe tek tek basmak yerine, Swpe’ın klavye üzerinde parmaklarınızın izlediği yolu takip eden entegre zekasını kullanın. Sadece yazmak istediğiniz harfin izini sürün, geri kalanını Swype yapacaktır. Write & Go uygulamasıyla, SNS, SMS, E-posta, Takvim veya Notlarınıza tek bir merkezden yazı yazın.
Aygıtlarınız uyum içinde olsun

Dijital kitaplığınızı kullanma şekliniz değişsin. Evde olduğunuz her an, DLNA bağlantısı ve AllShare™ ile esnekliğin ve özgürlüğün keyfini çıkarın, Samsung DLNA-certified® cihazlarınızla veya DLNA-certified® olan herhangi bir cihazla dijital içeriğinizin tümünü paylaşın.
Özellikler ve teknik özellikler, önceden haber verilmeden değiştirilebilir.