Futbol Takımımız, 1 günlük iznin ardından ligde oynayacağı Manisaspor maçının hazırlıklarına başladı.
Teknik Direktörümüz Bernd Schuster yönetiminde yapılan antrenmana takım halinde ısınma koşuları ve kısa istasyon çalışmalarıyla başlayan siyah-beyazlılarımız, top sürme, pas ve şut idmanlarıyla devam etti. Son bölümde önce minik kale maç yapan siyah-beyazlılarımız, yarım sahada yaptığı çift kale maçla günü tamamladı.

İzinli olan Ferrari’nin yanı sıra tedavileri devam eden Onur Bayramoğlu ve Quaresma ile Trabzonspor karşılaşmasında sakatlanan İsmail Köybaşı, Mert Nobre ve Guti katılmadı.

Kulüp Doktorumuz Devrim Urgun, Trabzonspor maçında sağ kasığına darbe alan İsmail Köybaşı’nın sorunlu bölgesinde kemikte kanama ve kasta yırtık olduğunu, genç oyuncunun 3 hafta sahalardan uzak kalacağını söyledi. Doktor Urgun ayrıca Trabzonspor mücadelesinde göğsüne darbe alan Nobre’de göğüs travması olduğunu, Guti’nin bel spazmı geçirdiğini, Quaresma’nın ise sağ arka adalesinin tedavisine devam edildiğini söyledi. A2 Takımı oyuncularımızdan Doğukan Pala’nın da yer aldığı antrenmanda Ekrem Dağ ise takımdan ayrı olarak koştu.

Takımımız, yarın (9 Mart) saat 10.30’da basına kapalı yapacağı idmanla hazırlıklarına devam edecek.