Bobo'da mutlu son!Beşiktaş'ın Brezilyalı golcüsü Bobo, sezon sonunda bitecek olan sözleşmesini 4 yıl daha uzatma kararı aldı.

Brezilyalı yıldız devre arasında Beşiktaş Transfer Komitesi ile masaya oturmuş ancak menajerinin yüksek fiyat istemesi nedeniyle yöneticiler Serdar Adalı ve Cengiz Zülfükaroğlu, Brezilyalı oyuncunun bu isteğini kabul etmeyeceklerini bildirmişlerdi.

Bobo, önceki gün yöneticilerle yaptığı toplantı sonrası kararından geri adım atarak yönetimin kendisine teklif ettiği sözleşmeyi imzalamaya hazır olduğunu söyledi.

Maç trafiği yoğun olduğu için Bobo'yla yöneticilerin detayların görüşüleceği son toplantıyı önümüzdeki hafta yapacağı ve resmi imzayı atacakları öğrenildi.

Kupada Gaziantep Büyükşehir Belediyespor, Pazar günü de ligde Trabzonspor'la karşılaşacak Beşiktaş, hazırlıklarını sürdürüyor.

Beşiktaş Teknik Direktörü Bernd Schuster yıldız futbolcuları A2 takımından aldığı genç isimlerle kadrosunu takviye etti.

Beşiktaş'ın A2 takım oyuncuları Doğukan Pala, Furkan Şeker, Atınç Nukan, Cumali Bişi ve Muhammed Demirci a takımla antrenmana katılırken, Gaziantep Büyükşehir Belediye maçında bu futbolculardan Atınç'ın kupa maçında forma giyebileceği bildirildi.

Beşiktaş'ın Gaziantep Büyükşehir Belediyespor maçı kadrosuna kart cezalıları Quaresma, Necip, Ferrari ile sakatlığı bulunan Ernst'in yanı sıra Rüştü, Guti, Simao, Ekrem ve Nihat alınmadılar.