+ Konuya Yorum Yap
Sonuçlar 1 den 2 in 2

Konu: Magath Beşiktaş’a Schuster Schalke’ye

                  
   
 1. #1
  çAR$ı since[1903]
  Guest

  Magath Beşiktaş’a Schuster Schalke’ye
  İspanyol basını Schuster'den bir gün sonra Schuster'in hocası Magath'ın da kovulmasını manidar olarak karışladı. İspanyol basını Schuster'in, Raul'un isteğiyle Beşiktaş'ı bıraktığını ve Alman teknik adamın Guti ile birlikte Schalke'ye gideceğini...  İspanyol basını Schuster'den bir gün sonra Schuster'in hocası Magath'ın da kovulmasını manidar olarak karışladı. İspanyol basını Schuster'in, Raul'un isteğiyle Beşiktaş'ı bıraktığını ve Alman teknik adamın Guti ile birlikte Schalke'ye gideceğini iddia etti. Alman basını ise sezon başında Beşiktaş ile görüşüp anlaşamayan 'Saddam' lakaplı Magath'ın, Beşiktaş'ın başına geçmek için hazır olduğunu yazdı. Beşiktaş'ın elindeki hücum kadrosunun tam da Magath'ın istediği gibi olduğu belirtildi.

  Gil Schuster'i istiyor
  İspanyol gazeteleri Schuster'in daha önce söylediği "Benim aklımda kaldı. Hayal kırıklıklarım. Bir gün Atletico'yu çalıştırmak istiyorum" sözlerini yazdı. Quique öncesi İstanbul'a gelen Atletico CEO'su Miguel Angel Gil Marin ile Schuster'in akşam yemeğinde buluştukları bu görüşmenin Quique Flores'in Abel'in yerine Atletico'nun başına geçmeden önce yapıldığı belirtildi. Bu arada Schuster'in İspanya'ya döneceği ve ülkenin kuzeyinde Manzanares'e çekileceği bildirildi..

  Cerezo, Schuster'i istiyor
  A.MADRİD Başkanı Cerezo, hafta sonunda oynayacakları dev maç öncesi basının karşısına çıktı. Schuster'ın istifasını ve A.Madrid'e gelip gelmemesini soran gazetecilere, "Ben Atletico'yu geliştirmek istiyorum. Benim için yapılan hatalar bir utanç değildir" diye konuştu. Cerezo'nun yakın dostu Schuster ile çalışabileceği şeklinde algılandı.

  Schuster, Sanz ile anlaştı Wolfsburg'un başına geçti
  BEŞİKTAŞ'tan istifa eden Bernd Schuster, Wolfsburg'un başına geçmeyi kabul etmedi. Steve McClaren'dan sonra, Pierre Littbarski'nin de dikiş tutturamaması üzerine küme düşmek istemeyen Wolfsburg yönetiminin, Alman teknik adama teklif yaptığı ortaya açıktı. Schuster'in daha önce Real Madrid'de birlikte çalıştığı Francisco Javier Garcia Sanz'ın, Wolfsburg üst yönetiminde bulunduğu ve Sanz'ın Schuster önerisinin, Wolfsburg yönetimi tarafından kabul edildiği bildirildi.

  Schuster, Guti'yi de alıp Katar'a gidecek
  İSPANYOL basını Bernd Schuster'in masasında multi-milyon dolarlık Katar'dan gelen bir teklif olduğu ve Alman teknik adamın Guti ile birlikte egzotik bir maceraya yol alabileceği de bildirildi. Guti'nin Türkiye'den kazandığı paradan fazlasını Katar'dan alacağı iddia edildi.
 2. #2
  Uzman Çavuş
  Katılım Tarihi
  Feb 2011
  Mesajlar
  302

  RE: Magath Beşiktaş’a Schuster Schalke’ye
  ACABA GUTİ GİDECEKMİ BELİRSİZ UMARIM GİTMEZ+ Konuya Yorum Yap

Benzer Konular

 1. Bernd Schuster'den El Clasico yorumu
  By Neo in forum Beşiktaş
  Yanıtlar: 0
  Son Mesaj: 13-04-2011, 08:54 AM
 2. Beşiktaş'a durmak yok
  By Neo in forum Beşiktaş
  Yanıtlar: 0
  Son Mesaj: 13-04-2011, 08:49 AM
 3. Schuster gitti Ernst döndü!
  By Neo in forum Beşiktaş
  Yanıtlar: 0
  Son Mesaj: 07-04-2011, 09:39 AM
 4. Demirören'den Schuster'e teşekkür
  By Neo in forum Beşiktaş
  Yanıtlar: 0
  Son Mesaj: 31-03-2011, 02:01 PM
 5. Schuster İstanbul'dan ayrıldı
  By Neo in forum Beşiktaş
  Yanıtlar: 0
  Son Mesaj: 25-03-2011, 01:39 PM

Bookmarks

Mesaj İzinleri

 • Yeni Konu Gönderebilirsiniz
 • cevap gönderebilirsiniz
 • Eklenti Gönderemezsiniz
 • Mesajınızı gönderemezsiniz
 •